Суббота, 17 августа 2019 08:57

Скрепи вбивають, або Кремль у позі страуса: ​Російським лікарям не повідомили, що їх пацієнти з Чорнобиля-2 радіоактивні

Московське начальство віддало перевагу заразити радіацією більшу кількість людей, ніж розкрити "секрет Полішинеля". — Тупо, антигуманно, огидно...

Персонал Архангельської обласної лікарні не повідомили про те, що троє постраждалих після вибуху на військовому полігоні поблизу Сєверодвінська, заражені радіацією. Про це виданню The Moscow Times розповіли співробітники лікарні, зазначають .

За словами одного з хірургів, у персоналу медустанов були підозри щодо того, що постраждалі заражені, однак медикам не дали вказівки застосовувати засоби захисту при контакті з пацієнтами. У одного з лікарів, зазначає видання, згодом виявили радіоактивний ізотоп в м’язовій тканині. Сам він розмовляти з журналістами відмовився.
П’ять співрозмовників видання серед медперсоналу заявили, що співробітники Федеральної служби безпеки попросили медиків, які працювали з пацієнтами безпосередньо, дати підписку про нерозголошення. «Їх не змушували підписувати (документи), але коли три співробітника ФСБ приходять зі списком і просять підписати тих, хто в списку, мало хто скаже «ні», — сказав виданню один з лікарів.
МОЗ, ФСБ, адміністрація Архангельської області і Архангельська обласна клінічна лікарня на запити видання не відповіли.
Раніше про те, що медиків не попереджали про радіацію, повідомило видання «Северные вести» без посилання на джерело. Воно також розповідало, що в Архангельській обласній клінічній лікарні опечатали все, що було пов’язано з прийомом постраждалих в результаті вибуху.
Як повідомляв «Главком» раніше, на початку серпня унаслідок вибуху реактивної установки на морській платформі в Білому морі загинуло щонайменше семеро людей — п’ятеро співробітників державної корпорації «Росатом» та двоє представників міністерства оборони РФ. Іще троє військових та троє співробітників «Росатома» зазнали поранень. У день вибуху міністерство оборони РФ повідомляло про двох загиблих та шістьох поранених.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/skrepy-vbyvaiut-abo-kreml-u-pozi-strausa-rosiiskym-likariam-ne-povidomyly-shcho-ikh-patsiienty-z-chornobylia-2-radioaktyvni-291553.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.