Вторник, 13 Февраль 2018 00:00

США ухвалила рішення про надання Україні зброї

Загрузка...
США ухвалила рішення про надання Україні зброї
США ухвалила рішення про надання Україні зброї

У середу палата представників Конгресу США прийняла закон, згідно з яким Україна отримає зброю та військову техніку. До того ж, в рамках цього закону продовжується дія санкцій проти Росії незважаючи на те, якими будуть результати президентських виборів в США.

Передусім рішення палати є виявом її політичної волі і поки що не має більшого практичного значення, окрім політичного підтексту. Після схвалення закону в Конгресі документ направлять на підпис президенту США Бараку Обамі. Ідентичний документ для ухвалення отримає і Сенат.

Закон виключає визнання з боку адміністрації США анексії Криму Росією і уповноважує адміністрацію надати Україні “оборонні системи озброєння».

Палата представників прийняла закон одноголосно, а ініціювали його конгресмени з обох партій. У Вашингтоні вважають, що цей закон є основним важелем впливу на Росію щоб вона дотримувалася Мінських угод, підписаних у лютому 2015 року. Цими домовленостями визначено завершення бойових дій між українськими військами та сепаратистами на Донбасі, що зумовлено відведенням важкого озброєння з лінії фронту. Проте сепаратисти, яких підтримує РФ, систематично порушують угоду.

Також ухвалений палатою представників закон закликає адміністрацію президента до встановлення заборони країнам-членам НАТО продавати озброєння та військову техніку Росії.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/126267-ssha_uhvalila_rishennja_pro_nadannja_ukrajini_zbroji”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.