Вторник, 03 декабря 2019 11:11

В’ячеслав Усков (директор білоцерківського театру): Я вдячний колективу, глядачам, та усім хто був не байдужим до театруМене часто запитують як змінилась ситуація в театрі ім. Саксаганського за останні 6 місяців, відтоді як мене було призначено в.о. директора театру ім. Саксаганського.

Об этом сообщает http://kaktovottak.top


По перше, я вдячний колективу, глядачам, та усім хто був і є не байдужим до театру і мене особисто. Пройшовши цей шлях разом з моїм колективом можу відмітити, що усі подорослішали серцями і душею.


Мені завжди було приємно працювати і я неодноразово відмічав потужний, творчий, щирий професійний та просто людський потенціал у колег та співробітників, а зараз мені здається, що стало ще краще. Будуючи потужній колектив завжди є потреба у потужній команді і тим кого з нами сьогодні немає, хочеться лише побажати вдалої долі та здоров’я.


Я не вважаю себе людиною без помилок – навпаки, але я люблю і завжди намагався доводити усі справи до кінця та не залишати почате на півдороги. Сьогодні я дуже пишаюсь колективом, який прийшов у цьому році.


Здавалося б, що таке 6 місяців? Але саме за цей час з однієї діючої вистави достойно відновлено 60% репертуару, в роботі дві майбутні прем’єри, новорічна казка та новорічне шоу. Зокрема, повністю виплачені усі штрафи, борги по довготривалим договорам, повернуті партнери, почали робити закупівлі на вистави, оновлюємо матеріальну базу звуко-режисерського цеху, а це і кілометри проводів і різні за конструкцією та потужністю мікрофони.


Йдучи в ногу з часом, театр шукає нові шляхи до серця глядача, збуджуючи емоції та думки. Ця непроста справа вимагає професіоналізму, щирості та любові, і я радію з того, що театр Саксаганського об’єднує саме таких людей. Високопрофесійний творчий колектив саксаганців займає гідне місце серед кращих митців України, роблячи свій внесок у розвиток національної культури та прославляючи нашу країну у світі.


Численні нагороди, перемоги на фестивалях, визнання глядачів та театральних критиків – усе це стало можливим завдяки невпинному прагненню до самовдосконалення та служінню високій меті просвітлювати людські душі.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/12/03/vyacheslav-uskov-direktor-bilocerkivskogo-teatru-ya-vdyachnij-kolektivu-glyadacham-ta-usim-hto-buv-ne-bajduzhim-do-teatru/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.