Пятница, 06 декабря 2019 14:35

Звіт Uber: щодня в США 8 людей стають жертвами сексуального домагання в таксі

Спроби зґвалтування відбувалися в одному випадку з чотирьох мільйонів поїздок.

Повідомляється, що зґвалтуванням піддавалися як клієнти компанії, так і водії / фото УНІАН

Сервіс замовлення таксі Uber опублікував 84-сторінковий звіт про безпеку, де проаналізував різні інциденти, які відбувалися з клієнтами та водіями компанії в США у 2017-2018 роках.

Об этом сообщает http://buyexpert.net

Про це пише Meduza.

У дослідженні Uber зазначається, що зґвалтуванням піддавалися як клієнти компанії, так і водії. Приблизно в 92% випадків жертвами були клієнти або ті, хто з ними їхали, а приблизно в 7% випадків – водії. Найчастіше жертвами ставали жінки (89%), ще близько 8% – чоловіки, а менш як 1% були «визначено як гендерні меншини», – сказано у звіті.

Найчастіше (три тисячі випадків) Uber отримував повідомлення про дотики до рота, грудей, сідниць або геніталій. Також були повідомлення про спроби поцілувати, лизнути або вкусити перераховані частини тіла (766 випадків). Ще приблизно в 1164 випадках мова йшла про інші частини тіла – наприклад, руки або ноги.

Всього за 2017-2018 рік водії Uber вчинили 2,3 мільярда поїздок у США. В результаті дорожніх аварій загинуло 107 осіб. Ще 17 осіб померли через напади.

У компанії підкреслили, що понад 99,9% усіх поїздок закінчилися благополучно.

Раніше УНІАН повідомляв, що Uber не продовжили ліцензію в Лондоні. У Транспортному управлінні вважають, що таксі служби не забезпечують належної безпеки пасажирам.Джерело статті: “https://www.unian.ua/world/10783325-zvit-uber-shchodnya-v-ssha-8-lyudey-stayut-zhertvami-seksualnogo-domagannya-v-taksi.html”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.