Вторник, 16 июля 2019 08:40

Святослав Вакарчук вперше розповів про сварки з падчерицею

44-річний український музикант, соліст рок-групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук майже не ділиться особистим з шанувальниками і тим більше замовчує приватне у інтерв’ю. Відомо, що у музиканта є дружина Ляля Фонарьова, а також Вакарчук виховує 26-річну доньку Лялі Діану.

4446_svyatoslav-vakarchuk-5-640x394.jpg (24.02 Kb)

В YouTube-програмі Маші Єфросиніної "Іспит" Вакарчук буквально вперше розповів про складнощі підліткового періоду його падчерки, а також зізнався, що колись Діана йшла з дому.


"Колись Діана прийшла додому (був дуже серйозний конфлікт) і сказала, що ви нічого не розумієте, а моя подружка краще. Тоді ми їй сказали:"То йди живи до подружки". І вона пішла. Треба Лялі віддати належне, це була її така позиція, тому що навіть у мене коліна тремтіли. Ми знали, де вона. І кілька днів її не було. Через два дні її зустрів Лялін брат біля метро і потім дзвонить і каже: "Ну ви що, ви нормальні? Вона не вдома". Кажу: "Ну це її вибір. Вона хоче цього сама". Але він каже: "Я бачу, що вона вже не така смілива, як була. Може, ви зупините?". Але це була її позиція. Через два дні вона прийшла додому в сльозах і сказала: "Мама, я була неправа, я тебе дуже люблю, я дуже все усвідомлюю". Це не вирішило всіх відразу проблем, але це був переломний момент – Еверест був пройдений", – зізнався Вакарчук.

Джерело статті: “http://bilshe.com/tabloid/52267svyatoslav-vakarchuk-vpershe-rozpoviv-pro-svarki-z-padchericeyu.html”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.