Четверг, 15 августа 2019 16:29

Протягом найближчих п’яти років перевіряти знання нового українського правопису під час тестування не будуть – Міносвіти

Під час виконання творчого завдання на ЗНО учні можуть використовувати новий правопис, сказав Бойко

Знання нового українського правопису не перевірятимуть на зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) протягом найближчих п’яти років. Про це 15 серпня повідомив виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко під час пресконференції, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"У зв’язку з набуттям чинності нового українського правопису, згідно з документом Міністерства освіти і науки, протягом найближчих п’яти років нові норми українського правопису, поки вони не стануть усталеною практикою навчання в закладах загальної середньої освіти, перевіряти в тесті з української мови та літератури не будуть. Тобто не буде завдань, у яких буде перевірятися правильність написання "проект – проєкт, "кафедра – катедра", "аудиторія – авдиторія", "Ігорович – Игорович" тощо", – сказав він.

За словами Бойка, якщо учні під час ЗНО використовуватимуть новий правопис, виконуючи творче завдання, це не буде помилкою.

22 травня Кабмін України затвердив постанову про ухвалення нової редакції українського правопису.

Нову редакцію почали застосовувати із 3 червня.

4 червня Міносвіти оприлюднило остаточну нову редакцію правопису.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-najblizhchi-p-jat-rokiv-perevirjati-znannja-novogo-ukrajinskogo-pravopisu-pid-chas-testuvannja-ne-budut-minosviti-1195942.html”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.