Среда, 21 августа 2019 19:57

Майбутня депутатка від «Слуги народу» задекларувала кішку

Майбутній народний депутат від партії «Слуга народу» Анастасія Красносільська в своїй електронній декларації вказала кішку Марусю.У розділі «цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)» в декларації Красносільської вказано: «кішка Маруся – безцінна. Майно набуто до початку періоду здійснення суб’єктом декларування діяльності із виконання функцій держави або місцевого самоврядування».Також в декларації майбутнього нардепа, яка балотувалась під №8 по списку «Слуги народу», вказаний Мирослав Миколайович Радін.


Серед майна Красносільська вказала квартиру в Києві, у якій їй належить 20% та ще одну квартиру в Києві, яка належить Радіну, і якою майбутня депутатка користується безоплатно.


Також в декларації вказане машиномісце в Києві, яке належить Мирославу Радіну і земельна ділянка на 1500 кв. метрів у Бориспільському районі.


В декларації зазначені два автомобілі – Toyota Avensis та Subaru Outback.


До депутатства Красносільська працювала у Центрі протидії корупції, де заробила за попередній рік 53 8678 гривень. Також вона вказала доходи у розмірі 19 248 грн, отримані в Інституті політичної освіти.


Готівкою Красосільська вказала у декларації 13 000 доларів.


На сайті Центру протидії корупції вказано, що Анастасія Красносільська працювала в них з початку 2016 року. 31 травня 2019 року вона вийшла зі складу правління ЦПК, на початку червня – припинила співпрацю з організацією як керівниця адвокації.


Нагадаймо, ще одна членкиня ЦПК Олександра Устінова пройшла до Верховної Ради за списками партії «Голос».


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/majbutnya-deputatka-vid-slugy-narodu-zadeklaruvala-kishku.html”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.