Пятница, 23 августа 2019 12:09

У Гонконзі суд продовжив заборону на акції протесту в аеропорту

Суд продовжив тимчасову заборону 23 серпня

23 серпня Верховний суд Гонконгу продовжив тимчасову заборону на проведення акцій протесту в аеропорту "Чек Лап Кок", повідомляє радіостанція RTHK.

Заборона на проведення акцій протесту в аеропорту "Чек Лап Кок" діятиме до подальших вказівок.

Таке рішення ухвалили напередодні анонсованих акцій протесту. У соціальних мережах з’явилися заклики масово прямувати громадським транспортом до аеропорту 24 серпня, щоб викликати перевантаження транспортної системи.

Суддя Вілсон Чан заявив, що для міжнародної репутації регіону та забезпечення інтересів гонконгського бізнесу важливим є нормальне функціонування аеропорту.

Влада Гонконгу оприлюднила заяву, у якій вказала, що блокування доріг, які ведуть до аеропорту, можуть розцінити як акти незаконного і навмисного створення перешкод або втручання в належне використання аеропорту.

9 червня сотні тисяч протестувальників вперше вийшли на вулиці Гонконгу проти проєкту закону, який дозволить екстрадувати людей за запитом влади Китаю. Поліція застосувала проти протестувальників гумові кулі, газ і кийки.

15 червня уряд Гонконгу на невизначений строк припинив розгляд поправок до закону про екстрадицію в Китай на тлі масових протестів.

17 червня прем’єр-міністерка особисто попросила вибачення в активістів через суперечності в законопроєкті й пообіцяла, що його буде автоматично знято з порядку денного в липні 2020 року.

12 серпня тисячі демонстрантів, які протестують проти дій адміністрації Гонконгу, зайняли зали прильоту і вильоту в аеропорту, влаштувавши сидячу акцію протесту. Через протест в одному з найзавантаженіших аеропортів Азії скасовано понад 300 рейсів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-gonkonzi-sud-prodovzhiv-zaboronu-na-aktsiji-protestu-v-aeroportu-1215577.html”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.