Пятница, 23 августа 2019 13:17

ЗМІ дізналися, хто може завадити Супрун очолити міністерство

Джерело: співрозмовник "Інтерфакс-Україна"


Одним з найбільш вірогідних претендентів на посаду міністра охорони здоров’я є глава Національної служби здоров’я України Олег Петренко.


Деталі: Відзначається, що в НСЗУ цю інформацію в даний час не коментують. У виданні не повідомляють звідки у них з’явилася ця інформація.


Олег Петренко


Петренко в 1998 році закінчив Вінницький національний медуніверситет імені Пирогова, має ступінь магістра менеджменту організацій охорони здоров’я Школи охорони здоров’я Києво-Могилянської академії та Маастрихтського університету (2006 рік).


З 2007 року він займав керівні посади у кількох приватних клініках. В якості експерта в 2017 році брав участь в засіданнях комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.


У лютому 2018 року Петренко переміг в конкурсі на посаду глави НСЗУ, був призначений на посаду в березні 2018 року.


Нагадаємо:


  • Наразі очолює міністерство Уляна Супрун. Вона виконувачка обов’язків міністра.
  • Уляна Супрун восени 2013 року приїхала зі США до Києва і вже 3 роки очолює Міністерство охорони здоров’я України: 12 липня 2016 року її призначили заступницею міністра, а з 27 липня 2016 року Супрун виконує обов’язки міністра охорони здоров’я.
  • Шостий президент України Володимир Зеленський ще під час передвиборчої кампанії висловлювався критично про Супрун та медичну реформу на чолі з нею.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/23/7224331/”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.