Понедельник, 07 октября 2019 14:26

Стартувала реєстрація на третю сесію «ЗНО в магістратуру»

Розпочалася реєстрація на третю сесію єдиного вступного іспиту з іноземної мови – її можуть пройти ті вступники в магістратуру, які не склали ЄВІ під час основної чи додаткової сесій або ж хочуть скласти цей іспит повторно.

Об этом сообщает http://mvzmv.com


Про це повідомляє пресслужба МОН.


Зазначається, що реєстрація триватиме з 7 до 15 жовтня 2019 року на базі приймальних комісій вишів, які проводять додатковий прийом в магістратуру. Сам іспит відбудеться 5 листопада в 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.


«Підтвердженням реєстрації є екзаменаційний листок, який вступник отримує у виші. Окрім того, на відміну від основної третя сесія є платною, тому для участі у ній необхідно сплатити на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти вартість послуги з проведення вступних випробувань – 495 гривень. Якщо ж вступник не сплатить ці кошти впродовж 5 робочих днів із дня завершення реєстрації, його заявку буде скасовано», — йдеться у повідомленні.


У відомстві відзначили, що результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати тільки 2019 року і тільки для навчання на контракті.


Нагадуємо, що складати «ЗНО в магістратуру» з іноземної мови потрібно вступникам на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».


Нагадаємо, студенти зможуть скласти додаткове ЗНО у магістратуру за 495₴


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/07/startuvala_reiestratsiya_na_tretyu_sesiyu_zno_v_magistraturu_1662695”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.