Воскресенье, 22 марта 2020 04:16

Михайло Пелех (начальник поліції Білої Церкви): В умовах епідеміологічної ситуації працівники поліції продовжують боротьбу зі злочинністюЗараз поліція працює у посиленому режимі несення служби. Щоранку і щовечора до нас доводиться інформація, тобто відбувається координація між поліцією, муніципальною вартою, владою, медиками, епідеміологами та іншими службами в онлайн режимі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Що ж до дотримання закону про карантин, то порушникам було вручено відповідні офіційні попередження. Зокрема, працівниками поліції вже було складено два адміністративні протоколи за здійснення підприємницької діяльності під час заборони. Тобто ситуація під контролем.


В умовах епідеміологічної ситуації працівники поліції продовжують боротьбу зі злочинністю. Для цього усі поліцейські забезпечені пов’язками, рукавичками, окулярами та усіма засобами індивідуального захисту. Безпосередньо у відділку поліції постійно відбувається дезінфекція приміщень спеціальними засобами.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/03/22/mihajlo-peleh-nachalnik-policiyi-biloyi-cerkvi-v-umovah-epidemiologichnoyi-situaciyi-pracivniki-policiyi-prodovzhuyut-borotbu-zi-zlochinnistyu/”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.