Четверг, 28 мая 2020 20:04

"Я ваш лобіст". Саакашвілі закликав підприємців публікувати в соцмережах відео про проблеми ведення бізнесу

Саакашвілі: Я готовий розглядати всі ваші пропозиції

Голова Виконавчого комітету реформ та член Національної ради реформ Михайло Саакашвілі у Facebook звернувся до підприємців із закликом записувати відеоролики про проблеми ведення бізнесу та розміщувати їх у соцмережах.

Об этом сообщает Редакция

"Записуйте ваші відео з конкретними пропозиціями того, що потрібно змінити законодавчо, щоб вести бізнес в Україні стало легко і просто. Публікуйте свої відео у Facebook, Instagram або YouTube, і обов’язково ставте хештег "ГоворитьБізнес", щоб ми могли їх знайти і подивитися. Я готовий розглядати всі ваші пропозиції і дуже хочу, щоб ви їх прислали якомога більше", – ідеться в заяві.

Саакашвілі зазначив, що бажана довжина відеоролика має бути не більше ніж п’ять хвилин.

"Я – ваш лобіст і разом із вами хочу досягати конкретних результатів", – підкреслив голова виконавчого комітету.

Політик запевнив, що вивчить усі опубліковані ролики і на їх підставі ініціюватиме законодавчі, адміністративні та інші зміни.

"Надсилайте конкретні речі. Не загальні, коло та навколо – конкретно: що вам заважає, що треба міняти в законодавстві, що потрібно міняти в щоденній практиці, як приборкати свавілля чиновників податкової, митної тощо", – сказав Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, президент України Володимир Зеленський, готовий обговорювати проблеми українських підприємців "щонайменше раз на тиждень, міняти цю систему, яка всім набридла".

"Я вам обіцяю: кожне відео ми уважно переглянемо, і головні речі буде доведено до президента та інших органів влади", – додав він.


https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/1287164381477097/

У 2004–2013 роках Саакашвілі був президентом Грузії. Після закінчення другої каденції він покинув країну, зараз проживає в Україні, у нього є українське громадянство. У Грузії проти нього відкрито кримінальні справи.

У 2015–2016 роках Саакашвілі очолював Одеську облдержадміністрацію. На засіданні Національної ради реформ 14 грудня 2015 року стався конфлікт між Саакашвілі, прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, глава МВС облив одеського губернатора водою.

22 квітня стало відомо, що президент України Володимир Зеленський запропонував Саакашвілі обійняти посаду віцепрем’єра з питань реформ. Президент вважає, що в політика "є потенціал для підтримки уряду України".

6 травня 2020 року Саакашвілі повідомив, що готують його призначення в Національну раду реформ.

7 травня 2020 року Зеленський призначив Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ та членом Національної ради реформ.

У Грузії заявили, що призначення Саакашвілі неприпустиме, і відкликали грузинського посла Теймураза Шарашенідзе з України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-ja-vash-lobist-saakashvili-zaklikav-pidprijemtsiv-publikuvati-v-sotsmerezhah-video-pro-problemi-vedennja-biznesu-1501937.html”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.