Среда, 03 июня 2020 04:22

У травні порт «Південний» перевалив рекордні 2,1 млн тонн вантажів

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Об этом сообщает Преступная Россия

«У березні цього року порт „Південний“ встановив абсолютний рекорд з обробки вантажів. Тоді, незважаючи на пандемію та кризу, держстивідор забезпечив обробку 1,7 млн тонн вантажів. Радий, що підприємство не зупиняється на досягнутому, а навпаки, продовжує нарощувати позитивні результати. Відтак, у травні „Південний“ побив свій березневий рекорд і здійснив перевалку 2,1 млн тонн вантажів», — відзначив Владислав Криклій, міністр інфраструктури України.

Також, протягом травня цього року оброблено 27,9 тис. напіввагонів. Це на 53% більше, ніж за аналогічний період 2019 року. 959 напіввагонів було вивантажено 31 травня, чим оновлено попередній максимальний показник у 890 одиниць. Всього, з урахуванням навантаження, за добу було оброблено 1056 напіввагонів.

«Всього у травні „Південний“ прийняв 16 суден типу Capesize. Це у 2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Експорт склав 75% загального обсягу перевалки. Протягом місяця через порт „Південний“ пройшло 162 тис. тонн транзиту і 60,9 тис. тонн каботажу. Також на підприємстві продовжує збільшуватися кількість оброблених великотоннажних балкарів», — наголосив Криклій.

Зазначимо, за перший квартал 2020 року «Південний» досяг історичного максимуму обробки вантажів — майже 4,6 млн тонн. Це на 50,7% більше, ніж за відповідний період минулого року. Разом з цим, значно зросла обробка вагонів і суден — досягнута рекордна норма вивантаження піввагонів за добу (857 одиниць). Всього за січень-березень було оброблено 67,2 тис. вагонів та 62 судна, у тому числі, 36 суден Capesize.

Нагадаємо, в Україні оголошено конкурс на посади очільників 10 морпортів.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/u-travni-port-pivdennij-perevaliv-rekordni-21-mln-tonn-vantaziv”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.