Среда, 15 мая 2019 19:27

В якій області українці платитимуть найбільше за газ (інфографіка)

З травня ціна на газ для населення буде різною, залежно від тарифів газорозподільних компаній у кожному регіоні, оскільки тариф на транспортування газу з травня встановлено в однаковому розмірі, повідомляє УНІАН.

Про це повідомляє Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

«Нафтогаз на підставі рішення уряду знизив на травень ціну на газ, який він зобов’язаний продавати компаніям-посередникам газзбутам, по 5990,00 грн за тис. куб. м (без ПДВ), що на 245,51 грн менше ніж ціна, яка діяла в квітні», – йдеться у повідомленні. У компанії пояснили, що з 1 травня, згідно з рішенням НКРЕКП, по всій території України діє єдиний тариф на транспортування газу – 157 грн за тис. куб.м., але кожен облгаз має індивідуальний тариф на розподіл.

Тому ціни на газ для населення будуть різними в кожному регіоні і залежатимуть від тарифу на розподіл для облгазу або міськгазу, до якого приєднаний споживач. В Асоціації газового ринку України опублікували аналіз, згідно з яким роздрібна ціна газу для населення в травні буде відрізнятися по регіонах на 7-8%.

Так, найдешевший газ буде для споживачів «Київгазу» за ціною 7810 грн за тис. куб.м., «Кременчукгазу» за ціною 7820 грн за тис. куб.м. і «Харківміськгазу» – 7879 грн за тис. куб.м. Найдорожчий газ, а відповідно і найвищий тариф на розподіл отримають споживачі «Миколаївгазу» – 8432 грн за тис. куб.м., «Чернівцігазу» – 8424 грн за тис. куб.м. і «Волиньгазу» – 8412 грн за тис. куб.м.

Крім того, в Асоціації також опублікували ціни на газ для населення з червня 2019 року, згідно з якими в першому місяці літа «Нафтогаз» підвищить вартість газу з 5990 до 6299 грн за тис. куб.м. без НДС. Відповідно кінцева ціна блакитного палива для населення також підвищиться на 5%.Джерело статті: “http://povin.com.ua/200529-15-05.html”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.