Четверг, 03 Август 2017 07:45

Львівська пісна Санта-Барбара з хмільним присмаком

Львівська журналістка, її чоловік сбу-шник, опозиційний нардеп (коханець журналістки) та кримінальний авторитет «Антибіотик» - всі ці особи є у центрі скандалу, який виник у середовищі львівських журналістів. Причиною «розбірок» стало інтерв’ю Василя Пісного, керівника Департаменту державної служби боротьби з економічними злочинами МВС України, яке опублікував 25 квітня сайт Львівський портал (адреса: portal.lviv.ua). «Найближчим часом стане відомо, хто насправді розкрадав Львів – Пісний» - так звучить тема матеріалу, в якому журналістка Тетяна Овчаренко змальовує не тільки тему корупції у Львові, але і де відпочиває і як його «замовили» журналісти.Інтерв’ю одразу було розкритиковане в соціальних мережах. Головний редактор інтернет-ресурсу «Наші гроші» Олександра Губицька (Oleksandra Gubytska) на своїй сторінці у facebook прокоментували:

«Тетяна Овчаренко, скажіть відверто, ви журналіст чи прес-служба Пісного? Ви бачили декларацію цього "чесного міліціонера", де вписаний будинок на 450 кв. м., машина за півмільйона? Ви бачили фото його годинника за 10 тисяч доларів? Він це надбав, працюючи в міліції? І ви після цього питаєте його, де він любить відпочивати? Я звертаюся до вас на "ви", але я думаю, що ви - гниль журналістики. Бо тільки гниль може написати таке інтерв'ю в той час, як її колеги судяться через позов на 100 тисяч».

 

Губицька згадує судовий позов, яким Василь Пісний звернувся до суду з вимогою спростувавати і видалити з сайту ZAXID.NET статтю «З економічною злочинністю в Україні боротиметься «Антибіотик»». Міліціонер вимагає стягнути з авторів статті 100 тис. грн. Авторами матеріалу про кримінального авторитета «Антибіотика», яким є, як стверджується у статті і є Василь Пісний. «У середині 90-х Василь Пісний провів п’ять місяців у СІЗО за підозрою у рекеті, а також про чисельну нерухомість, якої встиг набути Пісний і його родина за роки «праці» у системі хронічно недофінансованих правоохоронних органів» - це тільки одне з численних звинувачень, які згадують автори – Губицька і Наталя Онисько.

 

Пікантності додав факт, що журналістка Овчаренко є коханкою народного депутата, представника «Батьківщини» Михайла Хміля. У минулому Хміль був політичним колегою Василя Пісного і обидва належали до партії Арсенія Яценюка «Фронт Змін». Коли колеги по цеху автора Тетяни Овчаренко провели розслідування, виявили підозрілість, яка свідчила про замовний характер інтерв’ю. І Губицька і Онисько опублікували багато журналістських розслідувань і виявити зв’язки не було важко. У facebook Онисько написала:

 

«А от мені цікаво, чому Тетяна Овчаренко з Львівського порталу не запитала Василя Пісного, що він любить на обід і які книжки читає перед сном? Здається цими питаннями вона набагато краще відпрацювало отримане Львівським порталом бабло. І да, я перестала вірити в солідарність колег по цеху. А ще я не розумію, Вам особисто,Тетяно, подобається коли вам брешуть? Вам подобається вилизувати сраку падонку?»

 

  Нардеп Хміль пристроїв свою коханку Овчаренко у штат помічників іншого нардепа Ігоря Васюника. Щоб завантажити роботою її чоловіка Антона, Хміль посприяв його працевлаштуванню в Львівське обласне управління СБУ. Там він аналізує події з життя львівської політики та місцевих політиків. З дружиною відвідує всі мітинги. Чому не бути в курсі подій, якщо кохана є також прес-секретар міждепутатської групи у парламенті «Львівщина». І у відрядження Антон Овчаренко відпускає її без ревнощів, адже робота є роботою.  

 

 

 

І грошенят можна заробити на відбілюванні колишніх опозиціонерів, і чоловіку на роботі допомогти, і попрацювати у своє задоволення. Знайомтесь – львівська Мата Харі.