Среда, 24 июля 2019 06:26

У Херсоні підписали Меморандум про розвиток фермерства

У Херсоні підписали Меморандум про розвиток фермерства

На Херсонщині в рамках форуму “АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН — 2019” підписали Меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією та громадською спілкою “Бізнес Інкубатор Груп.Україна” (“BIG.U”) в особі директора регіонального офісу”BIG.U” в Одесі Євгена Барсукова.

“Проект пілотний, будемо працювати з територіальними громадами. Проект полягає в тому, що ми будемо розвивати підприємництво і громадянське суспільство або на базі територіальних громад або на базі районних адміністрацій”, – розказує Барсуков.

Згідно з документом, сторони спільно діятимуть з метою активізації розвитку сільських територій Херсонської області, зростання економічного потенціалу, покращення якості життя і соціального захисту людей, які працюють в аграрному секторі, адаптацію дрібних сільгоспвиробників та їх господарств до актуальних ринкових умов, а також задля створення робочих місць.

Проект “Добробут” з свого боку надаватиме консалтингові послуги для діючих фермерів та бажаючих розпочати свою справу в селах.

Крім того, було зазначено про будівництво станцій в регіонах, де буде проходити робота з фермерами на місцях з надання юридичної допомоги, консультаційних послуг експертів, розробки стратегії виходу на ринок, дизайну упаковки, рекламний супровід, допомога в сертифікації товарів.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/5385488/u-hersoni-pidpisali-memorandum-pro-rozvitok-fermerstva/”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.