Четверг, 28 мая 2020 22:01

ДТЕК намагається дестабілізувати ситуацію на ринку – Герус

ДТЕК намагається дестабілізувати ситуацію на ринку – Герус

Дестабілізація ситуації на ринку електроенергії вигідна компанії ДТЕК. Про це в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" заявив голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Об этом сообщает База компромата

"В останні дні в нас на ринку дуже обвалюється ціна електроенергії. Це спеціальна спроба дестабілізації ринку і маніпуляцій на ринку. Давайте говорити відверто, по різних ознаках видно, що, скоріше за все, це робить компанія ДТЕК для того, щоб обвалити цей ринок, дестабілізувати ситуацію і звинуватити НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – ред), що, мовляв, це комісія погано запровадила якийсь ринок і давайте ми там тепер всіх позвільняємо і зробимо їх винними. Це дуже погана така поведінка", – заявив Герус.

Відео Дестабілізація ситуації на ринку електроенергії вигідна компанії ДТЕК — Герус

Андрій Герус написав звернення до Служби безпеки України та Антимонопольного комітету щодо того, що ДТЕК намагається дестабілізувати ситуацію на українському ринку.

Дестабілізація ситуації на ринку електроенергії вигідна компанії ДТЕК — Герус
Право на владу
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Нардеп заявив, що він написав звернення до Служби безпеки України та Антимонопольного комітету з цього приводу.

"Тому що якщо окрема крупна енергетична компанія настільки обвалює ринок, що ціна обвалюється на 50%, це звичайно спроба політичної дестабілізації і спроба підірвати довіру до всіх – до інституцій, до держави.
Якщо в Україні є монополія, то вона захоче може обвалити чи підняти ціну. СБУ і Антимонопольний комітет мають зробити свою роботу, щоб в нас не було компанія, якая володіє 90% вугілля, володіє 90% генеруючих потужностей в Бурштинському енергоострові. Якщо є монополіст, то монополіст може робити з ціною все, що хоче", – додав він.

Раніше повідомлялося, що Андрій Герус заявив, що в Украні вартість енергетичного вугілля для потреб теплоелектростанцій виявилась однією з найвищих у світі. Зокрема, енергія українських ТЕС є дорожчою за аналогічну електроенергію у ЄС через монополізований ринок.


Джерело статті: “https://tsn.ua/groshi/dtek-namagayetsya-destabilizuvati-situaciyu-na-rinku-gerus-1555965.html”

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.