Четверг, 09 Ноябрь 2017 10:28

Иван Стефанцов: мусорской от Косюка на руководстве Баршадью

Загрузка...

Зачем братка Косюка Ивана Стефанцова поставили смотрящим за Бершадью?

Руки олигархов: Иван Стефанцов, бывший мент, Бершадский голова

Иван Стефанцов: защищал и буду защищать барыг!

«Голубой» Иван Стефанцов – кум Бершади

 

Порошенко поставил Председателем Бершадской РГА подручного Косюка ... Вот борьба с олигархатом! Протягивают "своих".

52-летний Иван Стефанцов с 1985 по 2010 год служил в органах МВД на различных должностях, службу закончил службу в звании полковника милиции. До назначения на должность председателя РГА работал в ЗАО «Зернопродукт МХП» в г. Ладыжин.

 

Бершадські депутати просять Президента України притягнути до відповідальності голову РДА

 

Президенту України Петру Порошенку, голові СБУ В.С. Грицаку; Генеральному прокурору Ю.В. Луценку; для громадського контролю провідним телеканалам, ЗМІ та інтернет-виданням, народним депутатам України.

Відкритий лист

Пане Президент!

Ми, депутати місцевих рад Вінницької області, звертаємося до Вас з вимогою надати пояснення діям призначеного Вами очільника Бершадської районної державної адміністрації Івана Стефанцова, провести перевірку, за результатами здійснити належне реагування.

Попри велику кількість деструктивних змін, ініційованих очільником РДА, нас насторожує новаторство по створенню нових територіальних громад у районі. Так, 10.04.2016 року в будинку культури с. Флорино Бершадського району відбулись легітимні (50%+1 голос) загальні збори жителів села. В роботі зборів брав участь голова райдержадміністрації І. Стефанцов. У результаті 1883 голосами було утворено територіальну громаду с. Флорино Бершадського району Вінницької області як юридичну особу та прийнято статут новоствореної територіальної громади. Зауваження громадськості про неузгодженість з діючим законодавством очільником РДА ігнорувались. Натомість була проголошена вітальна промова.

Із сайту РДА:

«Підсумовуючи засідання, голова РДА І. Стефанцов відзначив активність жителів громади щодо їх бажання брати участь у позитивних змінах країни, починаючи, насамперед із свого села. Він акцентував увагу на можливостях спільного вирішення проблем як окремих територіальних громад, так і району в цілому».

Згодом ці ідеї пропагувались і в інших населених пунктах Бершадщини.

Так нещодавно на 16 сесію Бершадської міської ради 7 скликання, яка відбулася 31 березня 2017 року, завітав голова Бершадської РДА І. Стефанцов у супроводі приїжджого «інструктора», який проводив навчання по створенню територіальної громади — суб’єкта публічного права у с. Флорино. Незважаючи на заперечення депутатів Бершадської міської ради, йому було надане слово. З трибуни міської ради він оголосив, що Бершадська міська рада може бути розпущена, оскільки територіальна громада не зареєстрована як юридична особа і т.д. Присутній при цьому голова Бершадської РДА І. Стефанцов на вимогу обурених депутатів Бершадської міської ради відмовився спростувати сказане, тим самим підтримав виступаючого «інструктора».

«На прес-конференції в Івано-Франківську Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що останнім часом надходить інформація про те, що «одіозний пан Медведчук зі своїм «Українським вибором» розпочав роботу по реєстрації у Міністерстві юстиції і з осередками в кожній області організацій, які називаються по-різному, але сходяться в одному — це так звані «територіальні громади». І вони відверто закликають не сплачувати податки Українській державі, а платити податки виключно цим самозваним громадам».

Якщо будуть прямі покази на славнозвісного пана Медведчука, то ніхто не побоїться пред'явити йому відповідні обвинувачення», — підсумував Генеральний прокурор.

Печерський районний суд Києва зобов'язав Генпрокуратуру відкрити кримінальне провадження проти Медведчука. За словами депутата від «Народного фронту» Андрія Левуса, суд за його зверненням зобов'язав ГПУ відкрити справу проти Медведчука за підозрою в антидержавній діяльності. Згодом Генпрокуратура на виконання цього рішення суду відкрила провадження проти Медведчука. 27 квітня прокурор ГПУ Владислав Куценко заявив, що розслідування справи проти Медведчука покладено на СБУ, Генпрокуратура здійснює процесуальне керівництво».

Відеодокази, свідки, публікації в пресі та на офіційному сайті Бершадської РДА, які будуть надані компетентним органам, безапеляційно свідчать про участь голови Бершадської РДА у створенні фейкових територіальних громад, а також багатьох інших порушень законів України, і найголовніше — порушення статті 35 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації».

На підставі викладеного вимагаємо:

1. Надати пояснення діям підпорядкованого Вам працівника органу державної влади — голови Бершадської районної державної адміністрації І. Стефанцова.

2. 3дійснити належні дії по розслідуванню та притягнути до відповідальності голову Бершадської районної державної адміністрації І. Стефанцова.

Підписи депутатів місцевих рад

 

НА ВІННИЧЧИНІ ПРЕС-СЕКРЕТАРЯ ЗВІЛЬНЯЮТЬ ЧЕРЕЗ СТАТТЮ ПРО «НЕЗАЛЕЖНИЙ» ВІД ВЛАДИ ФЕСТИВАЛЬ

 

У райцентрі Бершадь на Вінниччині розгорівся конфлікт між працівницею райдержадміністрації та її керівництвом. Начальник відділу внутрішньої політики і зав'язків з громадськістю Бершадської РДА Руслана Руденко запевняє, що на неї чинився тиск і керівництво райдержадміністрації примушувало її написати заяву на звільнення. В результаті жінка таки має піти з посади, але офіційною причиною її звільнення став вихід на роботу основного працівника, оскільки вона працювала на декретному місці.

Догана за передрук статті

Причиною конфлікту стала розміщена на офіційному сайті РДА стаття про святкування еко-фестивалю, який відбувся в райцентрі у липні. Матеріал був надрукований на сторінках районної газети «Бершадський край» та на її сайті. Руслана Руденко «перепостила» матеріал на офіційний сайт райдержадміністрації без погодження з керівництвом.

Мене викликали до заступника голови через двадцять хвилин після того, як я розмістила статтю. В моїх посадових обов'язках не написано, що я маю погоджувати публікації на сайті з керівництвом. Але такий пункт дійсно є в положенні про сайт. І на основі цього мені оголосили догану, – розповідає Руслана Вікторівна.

За словами жінки, у тій статті не було нічого «крамольного»: у ній розповідалось про фестиваль, на який зібралось чимало людей та приїхали гурти з різних куточків України. Організували його активісти міста за кошти благодійників.

Потім, на День Незалежності голова райдержадміністрації заборонив проводити спільний молебень на площі Героїв Майдану та АТО Раді церков, до якої входять священники трьох конфесій. Але вони його все-таки провели і наступного дня у районній газеті вийшов репортаж із заходу, в якому йшлося про те, що святкування почалося із молебню і знов згадався еко-фестиваль. Мене звинуватили в тому, що я не проконтролювала того що має вийти у газеті, – розповіла Руденко.

Жінка дійсно працювала на декретному місці. Розповідає, що влітку керівництво переконувало її, щоб вона іншого місця не шукала.

Жінка, на місці якої я працювала, написала заяву на подовження декретної відпустки на рік. Але її переконали вийти на роботу і мене першого вересня повідомили, що я маю звільнити місце у зв'язку із виходом на роботу основного працівника, – пояснила посадовець.

Те, що стаття про еко-фестиваль була абсолютно нешкідливою підтверджує і головний редактор газети «Бершадський край» Федір Шевчук. Але, за його словами, влада не бажала її бачити на своєму ресурсі, скоріш за все тому, що організатори провели його самостійно, не просивши допомоги керівництва.

Нічого незаконного чи антидержавного у тій статті не було. Справа в тому, що цей еко-фестиваль проводили громадські організації за спонсорські кошти і зробили все своїми силами незалежно від влади. А у статті про святкування Дня Незалежності журналістка знову згадала про цей фестиваль. Вона одним реченням написала, що при оформленні свята використали елементи еко-фестивалю. І все, –пояснив ситуацію головний редактор.

Ситуацію зі звільненням Руслани Руденко описав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук і місцевий священик української греко-католицької церкви Михайло Будник. Він закликає поширювати його пост та не мовчати через утиски влади. Пост передрукували більше сотні разів, а під самим повідомленням розгорілась жвава дискусія стосовно звільнення Руслани Руденко. Зокрема, бершадчани пишуть, що догану жінці дали таки за передрук статті. В іншій соцмережі на сторінці спільноти еко-фестивалю один з організаторів написав повідомлення, що Бершадська РДА відмовляється надрукувати на своєму сайті подяку організаторам фестивалю.

НА ВІННИЧЧИНІ ПРЕС-СЕКРЕТАРЯ ЗВІЛЬНЯЮТЬ ЧЕРЕЗ СТАТТЮ ПРО «НЕЗАЛЕЖНИЙ» ВІД ВЛАДИ ФЕСТИВАЛЬ 10 вер. 2016 Тамара Тисячна Додати коментар Print У райцентрі Бершадь на Вінниччині розгорівся конфлікт між працівницею райдержадміністрації та її керівництвом, повідомляє Vlasno.info. Начальник відділу внутрішньої політики і зав'язків з громадськістю Бершадської РДА Руслана Руденко запевняє, що на неї чинився тиск і керівництво райдержадміністрації примушувало її написати заяву на звільнення. В результаті жінка таки має піти з посади, але офіційною причиною її звільнення став вихід на роботу основного працівника, оскільки вона працювала на декретному місці. Догана за передрук статті Причиною конфлікту стала розміщена на офіційному сайті РДА стаття про святкування еко-фестивалю, який відбувся в райцентрі у липні. Матеріал був надрукований на сторінках районної газети «Бершадський край» та на її сайті. Руслана Руденко «перепостила» матеріал на офіційний сайт райдержадміністрації без погодження з керівництвом. – Мене викликали до заступника голови через двадцять хвилин після того, як я розмістила статтю. В моїх посадових обов'язках не написано, що я маю погоджувати публікації на сайті з керівництвом. Але такий пункт дійсно є в положенні про сайт. І на основі цього мені оголосили догану, – розповідає Руслана Вікторівна. За словами жінки, у тій статті не було нічого «крамольного»: у ній розповідалось про фестиваль, на який зібралось чимало людей та приїхали гурти з різних куточків України. Організували його активісти міста за кошти благодійників. – Потім, на День Незалежності голова райдержадміністрації заборонив проводити спільний молебень на площі Героїв Майдану та АТО Раді церков, до якої входять священники трьох конфесій. Але вони його все-таки провели і наступного дня у районній газеті вийшов репортаж із заходу, в якому йшлося про те, що святкування почалося із молебню і знов згадався еко-фестиваль. Мене звинуватили в тому, що я не проконтролювала того що має вийти у газеті, – розповіла Руденко. Жінка дійсно працювала на декретному місці. Розповідає, що влітку керівництво переконувало її, щоб вона іншого місця не шукала. – Жінка, на місці якої я працювала, написала заяву на подовження декретної відпустки на рік. Але її переконали вийти на роботу і мене першого вересня повідомили, що я маю звільнити місце у зв'язку із виходом на роботу основного працівника, – пояснила посадовець. Те, що стаття про еко-фестиваль була абсолютно нешкідливою підтверджує і головний редактор газети «Бершадський край» Федір Шевчук. Але, за його словами, влада не бажала її бачити на своєму ресурсі, скоріш за все тому, що організатори провели його самостійно, не просивши допомоги керівництва. – Нічого незаконного чи антидержавного у тій статті не було. Справа в тому, що цей еко-фестиваль проводили громадські організації за спонсорські кошти і зробили все своїми силами незалежно від влади. А у статті про святкування Дня Незалежності журналістка знову згадала про цей фестиваль. Вона одним реченням написала, що при оформленні свята використали елементи еко-фестивалю. І все, –пояснив ситуацію головний редактор. Соцмережі «вибухнули» обуренням Ситуацію зі звільненням Руслани Руденко описав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук і місцевий священик української греко-католицької церкви Михайло Будник. Він закликає поширювати його пост та не мовчати через утиски влади. Пост передрукували більше сотні разів, а під самим повідомленням розгорілась жвава дискусія стосовно звільнення Руслани Руденко. Зокрема, бершадчани пишуть, що догану жінці дали таки за передрук статті. В іншій соцмережі на сторінці спільноти еко-фестивалю один з організаторів написав повідомлення, що Бершадська РДА відмовляється надрукувати на своєму сайті подяку організаторам фестивалю. Влада каже, все законно Голова РДА Іван Стефанцов наразі у відпустці, його обов'язки виконує перший заступник Володимир Ольшевський. Посадовець стверджує, що Руслана Руденко іде з роботи через те, що виходить на роботу основний працівник з декретної відпустки. А догана, яку отримала жінка раніше, до звільнення жодного відношення немає.

Ситуація дуже проста: вона працювала а декретному місці, декретна відпустка основного працівника закінчується 19 вересня і вона виходить на роботу. Звільнення Руденко до догани ніякого відношення немає. В матеріалах справи все пояснено. Можливо, емоційно ця справа і «накручена», але я цього не коментую, – каже заступник голови.

Ольшевський запевняє, що все законно і ніяких гонінь і переслідувань Руденко не було.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.