Четверг, 09 Ноябрь 2017 10:31

Михаил Поддубный: как учитель без опыта пытается руководить районом

Загрузка...

Ставленник американских скаутов Михаил Поддубный и его работа в Баре

«Пластивец» Михаил Поддубный и его аферы в Баре

Как Михаил Поддубный «распластал» Барский райсовет

Шестерка Цицюрского Михаил Поддубный и его делишки в Баре

 

Михаил Поддубный – еще один житель Бара, которого, ка ки мэра города Артура Цицюрского Майан вынес во власть. Никому неизвестный учитель украинского языка из третей школы города Бар вдруг стал управлять районным советом. Такое удавалось еще, пожалуй, Сергею Свитку, другу Михаила Поддубного. Но Свитко пролетел на выборах, как фанера над парижем. А Поддубный остался. Из-за поддержки Цицюрского, кстати.

Все, чем был известен Поддубный до Майдана – это то, что он возглавлял американский скаутский «Пласт» в городе. Но затем пришел Майдан.

Обратите внимание, как радостно награждают «майдановцев» Цицюрского и Поддубного. Не простых барчан, а только чиновников:

 

Нагороди найшли своїх героїв в місті Бар

Сьогодні Барчан було нагороджено за Героїчні події, які відбулися більш ніж три роки тому !!! Голова правління Всеукраїнського Об’єднання Учасників Бойових дій та Волонтерів АТО, Анатолій Михайлович Слівінський нагородив “Залізним Хрестом”, за безпосередню участь у Київському Євромайдані, Артура Цицюрського , Олексія Пацюру, Піддубного Михайла Івановича !!! Це нагороди для тих,хто не спасував перед “беркутом” !!! Для тих, хто підняв українців з колін і продовжує розбудовувати Україну не зрадивши ідеалів Майдану, пам’ятаючи,що тільки працею, своїм трудом, бажанням зробити Батьківщину кращою, ми не зрадимо “Небесною Сотню”, що самопожертва Героїв,була не даремна !!!

Майдан був великий !!! Там було багато достойних Людей !!! Я впевнений,що для кожного Героя,з часом, знайдеться той, хто все бачив, нічого не забув, і при нагоді замовить слово,щоб ніхто, і ніщо,варте нагороди, не “сплило водою”.

 

Став главой райсовета Поддубный прежде всего сразу пристроил на работу своих кумовьев. Так бывшего спортивного журналиста Владимира, Поддубный быстро впихнул в отдел образования, откуда сам и вышел.

А вот материальное состояние Поддубный сразу себе улучшил.

Всі сімейні володіння Піддубних розташовані у селі Борщі Барського району. На двох з дружиною голова райради має у невеличкому селі із чисельністю населення лише 87 душ три земельних ділянки площею 17239 кв.м., 16903 кв.м. і 8953 кв.м. Подружжя також задекларувало два житлових будинки у цьому ж селі. На Оксану Степанівну оформлено житловий будинок загальною площею 65,40 кв.м. Вказав Михайло Іванович у декларації і житловий будинок у 24 кв. м. у Борщах.

За рік на посаді голови райради Михайло Іванович заробив 70 699 гривень. За роботу за сумісництвом отримав 6270 гривень. Декларант вказав, що займався викладацькою діяльністю у Барській загальноосвітній школі №3. Дружина Піддубного отримує пенсію. Додатковий дохід дружина декларанта отримує від надання майна в оренду. Щоправда, за рік дохід від такого бізнесу склав лише 1796 гривень. Їздить подружжя на старенькій Мазді, зареєстрованій на третю особу. Задекларувала автомобіль дружина Михайла Івановича.

 

И вот что интересно. Дорвавшись до власти, Поддубный сразу принял участие в партийных махинациях:

 

Хто відповість за комп’ютерну аферу у Бару та інших 6-ти районах?

 

Минулого тижня у Бару відбудеться засідання дисциплінарної комісії райдержадміністрації з приводу порушень під час закупівлі оргтехніки районним відділом освіти.

Нагадаємо, раніше депутат обласної ради від «Свободи» Валерій Скрипченко заявив про «освітню комп’ютерну аферу», внаслідок якої було розкрадено до мільйона бюджетних коштів. Голова облдержадміністрації Валерій Коровій призначив перевірку у всіх відділах освіти, де були виявлені порушення. По виявлених депутатами фактах поліція відкрила кримінальні провадження. Поки правоохоронці вивчають усі матеріали справи, у Барській райдержадміністрації провели свою перевірку.

Ми два місяці добивались, аби розгляд дисциплінарної комісії був публічним, і коли, нарешті, нас запросили, були приголомшені від почутого і побаченого, — ділиться враженнями від поїздки у Бар депутат Вінницької облради, голова комісії з питань законності Андрій Вигонюк. — Сподівалися почути компетентні відповіді на питання, чому головою РДА були надані дві накладних до одного договору, з однаковими номерами, з однаковими печатками казначейства, але різнилися кількість техніки та ціна за одиницю товару... Нас цікавило, навіщо були придбані інтерактивні дошки за 49 000 грн, якщо їхня роздрібна ціна 16 200 грн? Але ні на ці запитання, ні на багато інших нам не надали зрозумілих пояснень. Склалося враження, що члени дисциплінарної комісії усяко намагалися вигородити начальника районного відділу освіти, винним назвали двох бухгалтерів, юриста відділу освіти та директора однієї школи...

Депутати розповіли, що перед тим, як взяти участь у дисциплінарній комісії, вони заїхали у місцеву школу, куди, за документами, були закуплені інтерактивні дошки:

Попросили нам увімкнути ці дошки, але вчителі сказали, що це неможливо, бо немає проектора і необхідних кабелів для підключення. Коли ж уже дорогою назад ми знову повернулися у цю школу, але вже з представником районного відділу освіти, то одну дошку все ж ввімкнули, але для цього довелося зносити запчастини та комплектуючі з актової зали... В результаті, директор ще й може отримати догану, бо завчасно не повідомив, що дошки не працюють... — повідомили депутати. — А за відсутній акт звірки товару між покупцем та постачальником ФОП «Кривий», за дві видаткових накладних, щвидше за все, будуть відповідати бухгалтери відділу освіти... Провину начальниці Алли Сторожук, яка підписувала документи та готувала відповідь голови РДА, комісія взагалі відмовилася встановлювати. Однак голова Володимир Савалюк пообіцяв й щодо неї визначити «якесь» покарання.

Перший заступник голови Барської РДА Неля Мельник повідомила, що протокол комісії опрацьовується, висновків ще немає.

Зараз секретар пише протокол, потім у ньому мають підписатися члени комісії, у тому числі депутати Вінницької облради, які були присутні. Якщо усі погодять рішення протоколу, відповідний лист буде направлений начальнику відділу освіти Аллі Сторожук і вже вона має вирішити, хто з відділу має понести стягнення і яке за допущені порушення.

Але начальник відділу сама ставила підписи під документами?

Там, швидше за все, була допущена помилка бухгалтерів, — заявила Неля Мельник.

Редакція і надалі буде відслідковувати ситуацію не лише у Бару, але й інших шести відділах освіти, де проводяться перевірки.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.