Четверг, 09 Ноябрь 2017 10:34

Артур Цицюрский: баловень БАРской судьбы

Загрузка...

Как Артур Цицюрский, воюя с регионалами, сам стал регионалом

Мэр Бара Артур Цицюрский и то, о чем не расскажет сайт горсовета

От брадобрея к начальнику города: быстрый путь наверх Артура Цицюрского

Мэром Бара выбрали Артура Цицюрского с польским паспортом

 

Кем был барский глава Артур Цицюрский до Майдана? Мелким частным предпринимателем, цирюльником, да главой Барского районного культурно-образовательное общества поляков. Обычным себе носителем «карты поляка» и дельцом… Но волна протестов вынесла Цицюрского высоко. Он стал управлять не последним райцентром Винницкой области.

Вот почитаем его речи сразу после Майдана.

Артур Цицюрский, Винницкая область, 46 лет

Частный предприниматель, в городе Бар Винницкой области у него небольшой магазин и картинная галерея. Возглавляет Барское культурно-образовательное объединение поляков. Год назад стал одним из организаторов гражданского объединения с нехитрым названием «Майдан», оно существует до сих пор. Организаторы «Майдана» собирают продукты, амуницию, оборудование и отправляют на Восток. Каучуковая пуля из помпового ружья «поймала» Артура на Институтской 18 февраля . После этого ему пришлось перенести три операции на глазу. Уже после второй врачи сказали Артуру, что даже если глаз и удастся сохранить, видеть он им уже не будет.

Но прошли какие-то два года и….

Міський голова м.Бар Артур Цицюрський та його заступники, згідно з рішенням Барської міської ради 7-го скликання, ухваленого 4 грудня 2015 року, будуть отримувати: надбавку згідно з підпунктом «в» п.1 ч.2 постанови Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 р. в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та за вислугу років; щомісячну премію за загальні результати роботи у розмірі 50% посадового окладу; допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує розміру середньомісячної заробітної плати та премію до державних свят – Дня Конституції України, Дня незалежності України та Дня місцевого самоврядування у розмірі, що не перевищує розміру середньомісячної заробітної плати.

И тут же пошли в расход бюджетные деньги:

 

НОВИНИ

ПОЛІТИКА

ЕКОНОМІКА

МІСТО

КРИМІНАЛ

ВІННИЧЧИНА

УКРАЇНА І СВІТ

КУЛЬТУРА

СПОРТ

ВІД ЧИТАЧІВ

ІНТЕРВ’Ю

ТОП ТИЖНЯ

НОВЕПОПУЛЯРНЕКОМЕНТУЮТЬ

16:58 В колекції одягу «Інша» було представлено 80 луків

16:26 «Вулиця Понтів» та «Борщ зі сльозами» – лондонські враження гастрогіда із Вінниці Олени Павлової

15:54 У Вінницю святі мощі Димитрія Солунського привезли із Салоніків напередодні 55-річчя митрополита Симеона

15:48 Вінницькі хіп-хопери – кращі

15:45 5 медалей із Японії привезли каратисти з Вінниці

15:42 «Це не я відьма, це мій сусід несповна розуму і так вирішив помститись за моє звернення до поліції»

15:39 15-річний підліток заразився туберкульозом від батька

15:36 «Вася-кіборг» виявився банальним шахраєм

ГАЛЕРЕЯ

Четверо людей постраждали у ДТП на Брацлавській

 

«Кращими художниками України» визнали вінничанина Володимира Овраха та Евгенія Шаповалова – з Чернігова

 

Miss Bikini 2017

 

Увага! Виставка Царських корон

 

У Вінниці нові поліцейські прийняли присягу (фоторепортаж)

 

Вінничани вшанували героїв Небесної сотні у другу річницю розстрілів на Майдані

 

Хто влаштував скандал навколо дитячого садка в Сутисках?

 

Як Вінниця День народження святкувала

 

Явдоха Зуїха і Гнат Танцюра прославили Зятківці на Вінниччині на весь світ

 

Сина машиніста пожежного потяга із Козятина Євгена знайшли згорілим через 5 днів

 

Як студенти університету культури «починали» власну справу

 

11500 школярів Вінниччини закінчили сьогодні школу

 

Батьки танцювали разом із дітьми на концерті «Альфа Денс»

 

Мейн-куни, британці й перси з Росії приїхали до Вінниці. Та героїнею показу пухнастиків стала «тропічна лялька» у вишиванці

 

Родина Олександра Домбровського подарувала Вінницькому музею етнографічну колекцію

ВІДЕО

"Ми з журналістами не судимося", - нардеп Олег Ляшко розповів, як ставиться до судового позову радикала Кривешка до газети "33 канал" (ВІДЕО)

 

Нардеп Ляшко у Вінниці розповів, як ставиться до того, що його однопартієць судиться з газетою "33 канал"

 

Українсько-канадський народний ансамбль “Viter” у Вінниці

 

Оборудки на 20 та на 200 мільйонів викрили на Вінниччині

 

Відео з Шевцовим на “путінському параді” показали вінницькі активісти

 

Електромобіль для Барської міськради придбали за 447 тис. грн.

 

«Сороковим буде водій!» — сказав Артур Цицюрський, міський голова Бара, переглянувши штатний розклад.

Зараз у Барській міськраді працює 39 співробітників, визначена сорокова посада — водій електромобіля. Нині вона вакантна. Але новина про недавно придбане для міськради суперсучасне авто розлетілась містом. І викликала багато запитань...

«У місті Бар міський голова Цицюрський придбав за державний кошт електромобіль. Невже місто Бар таке багате, що може собі дозволити купівлю такого «крутого» авто?» — пише в газету наш читач Ігор із Бара.

У грудні минулого року Бар об’єднався з Антонівкою, Широким і Глинянкою, 15 км від міста. Хочемо створити перспективну громаду, для цього у села регулярно виїжджають бригади спеціалістів — в тому числі із земельного відділу, з архітектури, з муніципальної варти. У міськраді автомобіля не було, ми завжди користувались власними авто, бензин купували за власні кошти. Тому що, зрозумійте, не хотіли потрапляти у залежність від так званих спонсорів, — розповів Віктор Подуфалов, секретар міськради. — І коли біля автодорожнього коледжу поставили безкоштовну електрозаправку на два порти, депутати вирішили, що електромобіль буде для нас вигідним.

Електромобіль, або, по-європейськи, електрокар, називають машиною майбутнього. Заряду акумуляторної батареї вистачає до 200 км.

У час тотальних реформ треба змінювати життя на краще. Це розуміють наші депутати. За рахунок вільного залишку загального фонду 2 сесія Барської міськради одноголосно вирішила збільшити видатки спеціального фонду (бюджет розвитку) в сумі 1,422 млн грн., в тому числі для придбання автомобіля виділила 450 тис. грн. — з міського бюджету, але не з державного! — наголосив Артур Цицюрський, міський голова Бара. — Пройшли всі законодавчі процедури — тендер, комісії... Знайшли б/в електромобіль Nissan LEAF, 2014 р. вип., за 447 тис. грн. Маємо на нього 3 роки гарантії. Користуватись ним буде весь апарат міської ради.

Що стосується електрокара, то Бар «спрацював на випередження», обігнав навіть Вінницю. Економія відчутна, якщо автомобілі внутрішнього згоряння витрачають близько 1 грн./км, то електромобілі — 30 коп./км. А зараз електромобілі, зареєстровані у мережі, взагалі заправляються безкоштовно. Це авто екологічно чисте, працює безшумно, — відзначив Йосип Кібітлевський, директор Барського коледжу транспорту і будівництва.

 

У місті Бар вже більше року працюють дві заправки для електромобілів, відтепер їх потенціал зможе використовувати і Барська міська рада. Для працівників, якої придбали електромобіль Nissan LEAF 2014 року випуску за 447 тисяч гривень.

У розпорядженні працівників міської ради не було свого автомобіля, за потреби ми зверталися до комунальників. Заправляли власним коштом машину й їздили до потрібного місця. По місту функціонує муніципальна варта, яка немає свого авто. Також, майже кожного дня працівники із земельного відділу та відділу архітектури виїжджають за межі міста. Не кожен з них має власне авто, тому їм доводиться користуватись автобусами, або підсідати до людей, яким з ними по дорозі. Весь час це все створювало масу незручностей й ми подумували про купівлю автомобіля для працівників. Але нас лякали високі ціни на бензин. У минулому році в місті відкрили дві електричні станції для підзарядки електромобілів і це наштовхнуло нас на думку про придбання електромобіля, – розповідає міський голова Артур Цицюрський. – Оголосили тендер на «PROZORRO» й придбали електрокар, який вже був у використані за 447 тисяч гривень. Вже робили на ньому перші виїзди.

Економію на пальному працівники міської ради відчули вже підчас першого відрядження.

У нас така робота, що доводиться часто пересуватися по місту та виїжджати до сусідніх областей. Автобус забирає дуже багато часу, тому постійно їздила на власному авто. І так більшість працівників. Купівля цієї машини дуже гарна ідея. Електроенергія набагато дешевша за бензин, а у Вінниці є заправка, що заправляє безкоштовно, – говорить керуюча апаратом барської міської ради Лариса Логінова. – Щодо її зовнішнього вигляду, то як водій можу сказати, що вона дуже комфортна та «м'яко» їздить. Лише трішки дивує, що вона безшумна.

 

И конечно, люди живо отреагировали на такой ход Цицюрского:

 

А коли працівники барської міської ради відремонтують дорогу через Бар?

Тобто за 447 000 грн можна було заасфальтувати 112 м погонних дороги. Ніби то не багато, правда?

Але в Барі є три проблемних місця:

1. Пятачок (перехрестя з єдиним світлофором) - 40 м. погонних дороги.

2. Поворот за налоговою інспекцією якщо їхати з центру - 40 м. погонних дороги.

3. Т-видне перехрестя біля "Патіфону" - 40 м. погонних.

Шановні НАЕЛЕКТРОМОБІЛЯХЖОПОВОЗИ, може пора щось зробити для виборців, платників податків та міста в цілому?

Я справно плачу податки. І розраховую на те, щоб ці кошти були використані на покращення мого життя, в даному випадку - комфортного проїзду по м. Бар та зменшення витрат на ремонт ходової автомобіля. Цю функцію як громадянин я покладаю на органи державної влади та органи місцевого самоврядування (згідно ст.5 Конституції України). Замість належного виконання покладеної на них функції (в даному випадку - утримання доріг у відповідності до ДСТУ) органи місцевої влади купують ЖОПОВОЗ.

Сейчас Цицюрский не отлипнет от власти. Но припомним ему его же слова, в недалеком 2014, когда этот чиновник был простым митинговальщиком:

- Ви питаєте, чому немає змін? А порівняйте, скільки людей було на нашому Майдані взимку, і скільки зараз. Якщо ми не будемо збиратись, якщо влада не буде бачити, що ми прагнемо змін, то їх і не буде! Бо владі вони не потрібні, її все влаштовує. Позитивні зрушення повинні відбутись, насамперед, в свідомості людей! Потрібно дати громадську оцінку діям міської ради, - відзначив Артур Цицюрський.

Резолюція віча ГО “Майдан” і загальних зборів барчан 18 липня була короткою і конкретною: провести люстрацію чиновників, передати фактичні матеріали до Генеральної прокуратури України, люстраційного комітету, Антикорупційного бюро; висловити недовіру міському голові Дзісю за бездіяльність, марнотратство, нехтування інтересами громади, вимагати його негайної відставки з посади, матеріали про зловживання у Барській міській раді передати у правоохоронні органи; вимагати від голови Барської РДА ефективної кадрової політики, яка обов’язково врахує інтереси і волю громади. У разі невиконання вимог ГО “Барський Майдан” залишає за собою право на дії, не заборонені чинним законодавством.

 

Дорвавшись до власти, Цицюрский не стал ее упускать. Любой ценой. Даже используя админресурс.

 

Вінниччина: Семенченко та кандидат від «Самопомочі» агітували в гуманітарному коледжі та автошляховому технікумі

 

12 жовтня на Вінниччині перебував народний депутат України, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко. У місті Бар відбулася зустріч Семена Семенченка зі студентами і викладачами Барського автомобiльно-дорожного технiкуму Національного Транспортного Університету та Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

Зустрічі відбувалися в актових залах вищеназваних навчальних закладів під час навчального процесу (з 9 до 11 години).

При вході в актову залу Барського гуманітарно-педагогічного коледжу кандидат на посаду міського голови міста Бар від «Самопомочі» Артур Цицюрський роздавав агітаційні матеріали політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та свою передвиборчу агітацію.

На запитання спостерігача ОПОРИ, чи відомо Артуру Цицюрському, що під час навчального процесу агітацію проводити заборонено, він відповів:

«Коли ми супроводжуємо народного депутата і я, як кандидат на посаду міського голови є поряд, і бачачи своїх знайомих, які впізнають мене і звертаються до мене з підтримкою, як майбутнього кандидата, то я не можу під час перерви не дати їм наш рекламний передвиборчий матеріал».

Народний депутат Семен Семенченко розповів представникам ОПОРИ, що він не агітував у навчальних закладах, а на власному прикладі розповідав, чому треба йти голосувати.

«Хто хоче голосувати, голосуйте за будь-якого кандидата, шукайте кандидатів, неважливо від якої партії. Найголовніше, щоб у нього були якісь конкретні справи. Не будьте байдужими. Я постарався розказати про те, що відбувається в країні і це також була зустріч зі мною як з народним депутатом. Намагався пояснити, що потрібно, щоб вибори відбулися», - зазначив Семен Семенченко.

Директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу Петро Савчук заперечив, що це була агітація під час навчального процесу

«Мене абсолютно не цікавлять всі, хто прийшов з Семеном Семенченко, а цікавить сам Семен Ігорович, даний комбат, оце тільки як комбат. Звичайно я бачив, що він виступав, але питання я задавав, які стосувалися студентів наших і про Мінськ», - сказав Петро Несторович.

Після зустрічі Семена Семенченка з викладачами та студентами Барського автомобiльно-дорожного технiкуму, директор Йосип Кібітлевський захід прокоментував так:

«Я презентував Семена Семенченка як народного депутата, ніякої «Самопомочі» місцевої я не підтягував. Тут зустріч з депутатом, я розумію, що це під час робочого процесу і агітації відбуватися не може», - сказав Йосип Кібітлевський.

 

Путь на выборы:

 

Цицюрській до мерства керував мережею перукарень, проектним бюро. Є власником крамниці книжок і канцтоварів. А також очолював культурно-освітнє товариства поляків, від якого входив під час Революції Гідності до місцевої ради майдану.

Виборцям кандидат в мери презентує звіт за рік роботи та свою програму.

У своїй програмі приєднуваним селам, як і громаді міста, кандидат обіцяє ремонт доріг, водогін і освітлення вулиць. Чинний голова у програмі переконує, що детальний план з будівництва нового міського кладовища – на стадії затвердження. За словами кандидата, виготовляється проектно-кошторисна документація на будівництво об’їзної дороги, а також на будівництво сміттєсортувального комплексу на міському полігоні твердих побутових відходів.

Секретарем ради став представник “Самопомочі” – депутат Віктор Подуфалов. Таким чином ця партія, яка має зараз в раді найбільшу фракцію, має найсильніші позиції в раді.

Але при цьому “Самопоміч” у Барі не всіх своїх кандидатів у депутати знає в обличчя. Одна кандидатка вийшла безликою навіть у партійній газеті.

Також “Самопоміч”, за словами одного з партійців, підставив поліграфіст, не надрукувавши в агітаційній продукції реквізитів, за що від виборчкому “Самопоміч” отримала лист з вимогою вилучити агітацію.

До слова, тесть Цицьорського – теж політик. Бухтяк Сергій став депутатом Барської райради. Працює заступником начальника управління пенсійного фонду.

Нагадаємо, що на виборах 2015 року з Цицюрським змагалися ще 7 кандидатів. 4 самовисуванців та 3 партіці від БПП, “Батьківщини” та “Укропу”. Зараз кандидатів від “Батьківщини” та “Укропу” немає. Зате з’явився кандидат від “Радикальної партії”.

Те, що немає представника від партії “Батьківщини”, яка зараз має третю за розмірами фракцію, – досить дивно. Можна припустити, що між партіями відбулися домовленості, щоб не розбивати електоральне поле. Тепер за посаду мера змагаються лише 6 кандидатів.

 

Загальна сума сукупного доходу Артура Цицюрського за 2015 рік склала 154 564 гривні. З них 10 199 гривень — заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору.

Від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності мер Бару отримав 134 780 гривень. У його власності перебуває земельна ділянка загальною площею 599 квадратних метри, житловий будинок загальною площею майже 347 кв.м. та інше нерухоме майно загальною площею 46,5 кв.м. У особистому автопарку міського голови лише старенький Volkswagen Passat 1999-го року випуску. У 2015 році міський гоова також сплатив 33 400 гривень кредиту. За інформацією на сайті міської ради, загальна сума сукупного доходу членів сім'ї мера за 2015 рік склала 97 657 гривень. У їх власності перебувають земельна ділянка загальною площею 650 кв.м., житловий будинок загальною площею 175,20 кв.м. і квартира загальною площею 43,22 кв.м. На рахунках банків та інших фінансових установ члени родини зберігають 174 722 гривні.

 

Правнук Коцюбинского просит сохранить дом прадеда на Винничине

 

Правнук Коцюбинского и участник АТО Игорь Коцюбинский обратился с письмом к председателю Винницкого областного совета с просьбой принять меры для сохранения усадьба Михаила Коцюбинского в Баре, в Винницкой области.

Прошу… чтобы посодействовать помещения, исторически связано с биографией классика украинской литературы было отремонтировано. А на доме установлена мемориальная доска в честь Михаила Коцюбинского. Надеюсь на Ваше содействие. Прошу сообщить о принятом решение”, – говорится в письме Игоря Коцюбинского, который работает директором Черниговского литературно-мемориального музея-заповедника М. Коцюбинского.

В свою очередь, городской голова Артур Цицюрский рассказал журналистам «Общины Винничины», что в настоящее время реконструкция дома не на времени, ведь в местном бюджете нет таких денег.

Принципиальное решение метрополита Семиона было принято несколько недель назад, они отдают дом с земельным участком с условием, что мы достроим забор и перебросим газораспределительный пункт. Юристы наши об этом знают. Но я начал расстраиваться, когда они мне сказали, что можете себе забрать …Я обратился к барчаи. Которые спасали этот дом. Но пока ничего никуда не движется потому что это для нас огромные средства . Мы также сообщили директора Института исторических исследований, которая делает историко-архитектурный план Бара. у них есть реставрационное отделение, мы уже предварительно вели разговор о реставрации,” – говорит Цицюрский.

Но пока не время, нет средств. Но решение на контроле. Готовим соглашение о передаче. Возможно есть какие гранты, о которых мы не знаем, для восстановления, будем благодарны всем, кто поможет. У нас есть историко-крезнавча совет и руководитель получил поручение создать отдельный фонд и объявлять какой-то сбор средств и будем начинать, потому что мы же сами хотели”, – добавляет Цицюрский.

Отметим, что в советское время на этом земельном участке был дом культуры, библиотека, а с 1967 года даже музей Коцюбинского. Впоследствии в доме, где жил автор “Тени забытых предков” хранили соль. Со слов жителей, это негативно повлияло и на пол, и на стены здания.

во времена “регионалов” землю отдали Московскому патриархату.

Секретарь винницкой епархии УПЦ МП Владислав Демченко говорит, что памятник находится на территории, которую огородил Барский монастырь, строящегося юридическим лицом – Брайливским Свято-Троицким женским монастырем, где игуменьей сейчас – Антония (Стеценко).

По словам секретаря епархии, на огороженной забором территории никакие работы по дому не ведутся до весны, поскольку еще нет никакой концепции использования дома усадьбы Коцюбинских, которая была бы согласована местными властями и монастырем.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.