Четверг, 09 Ноябрь 2017 10:36

Михаил Демченко: президентский болван с большим аппетитом

Загрузка...

Глава Винницкой РГА Михаил Демченко: воровать нельзя наказать

Узурпатор районной власти Михаил Демченко: Президент разрешил

Вершина айсберга коррупции Михаила Демченка, главі Винницкой РГА

Почему не садят Михаила Демченка?

 

Впервые Михаил Демченко засветился как доверенное лицо Порошенка на выборах в 2014 году на 12 округе. Тогда он был просто себе главой районной федерации футбола. Затем его назначили главой Винницкой РГА.

Вместе с тем, у Демченка есть брат, сельский глава Сосонки. Того самого места, где велась борьба за скотомогильники с «сибирской язвой», а по факту – незаконные добытчика песка просто отстаивали свою корову. Которую столько лет доят.

Также в собственности братьев – районный перевозчик (ПП «Демченко»).

Т.е. все маршрутки района и незаконная добыча песка – теперь в руках одной семьи. Не мало ли?

Нет. Ведь они хотят больше.

После прихода Демченка во власть сразу началось:

Рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 9 лютого 2017 року № 296 дозволили приватному підприємству «Демченко» впродовж трьох місяців перевозити пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 28А «Водоканал-Вишенька» (шість автобусів), №32А «Сабарів–Залізничний вокзал» (шість автобусів) у режимі маршрутного таксі.

Віктор Демченко, який скоріш за все є братом голови Вінницької РДА, кінцевий бенефіціар ТОВ «ТТ і Ко». Це підприємство займається пасажирськими перевезеннями. На іншого родича голови Вінницької РДА, Михайла Миколайовича Демченко, зареєстроване підприємство ТОВ «Вінрас», яке займається обслуговуванням наземного транспорту.

 

Проаналізуємо декларацію за 2015 рік голови Вінницької РДА Михайла Демченка. Його дохід за 2015 рік склав 988 250 гривень. З цієї суми 375 842 гривні він отримав від підприємницької діяльності. Михайло Демченко має три земельні ділянки розміром: 2 гектара, 24 та 8 соток. Має право користування квартирою у Вінниці розміром 67,9 квадратних метра. Згідно з держреєстром на нерухоме майно, на цю квартиру у 2014 році оформили іпотеку. Відповідно до декларації, родина голови Вінницької РДА має більше нерухомості, ніж Михайло Демченко. У його родини земельні ділянки: 1,18 гектара; 40, 40,9; 25; 15,9; 25; 9,7; 6 та 6 соток. Житлові будинки: 60,7 та 535,8 ( 90% готовності) квадратних метри. Є квартира у 53,3 квадратних метри. З рухомого майна Михайло Демченко має Mercedes-Benz E 270 2002 року випуску. У декларації написано, що він лише у користуванні, а не у власності голови Вінницької РДА. Михайло Демченко володіє сімома пасажирськими автобусами: три автобуси Богдан 2006 років випуску та чотири автобуси ЛАЗ 1990-х років випуску. Цей факт підтверджує державний реєстр МВС.

 

Вернемся вообще к истории его назначения. Она реально смешная. Журналисты ее описывают так:

у конкурсі на керівника РДА переміг чинний начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігор Салецький. А Михайло Демченко зайняв друге місце, і знаходився у кадровому резерві. Салецький майже одразу після конкурсу написав відмову від посади. Причину такого кроку він так і не назвав.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.