Четверг, 09 Ноябрь 2017 12:12

Григорий Боровой: гайсинский регионал в конюшне Порошенка

Загрузка...

Что делает шестерка регионалом Григорий Боровой в партии Президента?

Зиц-председатель Григорий Боровой: при всех правителях при деле

Завхоз Григорий Боровой: лишь бы было, что стащить

Гайсину крупно не повезло с Григорием Боровым

 

Глава Гайсинского райсовета Григорий Боровой – темная лошадка. Он вроде как был всегда и везде. Он входил и в партию Пустовойтенка НДП при Кучме. Потом при Ющенко входил в Единый Центр Балоги. Потом якобы не входил при Януковиче в Партию Регионов. Так он сейчас говорит. Потому что сейчас он – в партии Петра Порошенка.

На самом деле, Григорий Боровой – шестерка винничанина Сергея Татусяка, такаого же хамелеона и приспособленца. И точно так и точно по тем же партиям бегает Боровой, что и Татусяк. Это можем с легкостью доказать, но даже нет надобности. Ведь на всех сайтах Татусяка о Григорие Боровом – только хвалебные отзывы. Да и сам Боровой возглавляет Гайсинское отделение ГО «Украина-Польша-Германия», детище Татусяка.

Боровой врет в декларации, что живет с гражданской женой и тремя детьми в доме, общей площадью 77 кв.м. Зато уже в следующем после избрания главой райсовета году, в 2016, Боровой быстренько начал стройку – уже в 600 кв.м. И что, гад, хитро делает – формально Лариса Боровая, с которой у Борового трое общих детей – не его жена. Ну не сука ли?

Зарплату Боровой себе установил в более, чем 15 тысяч гривен на месяц – больше, чем глава облсовета, к слову. Да еще и «по совместительству» в отеле образования получает. И в управлении физкультуры и спорта. Спортсмен хренов.

Кстати, жена Борового – тое в системе образования. И тоже получает зарплату в двух местах – она получает «матпомощь» от профсоюза.

 

2009: Григорій Боровий - партієць Єдиного Центру

З перших днів створення Гайсинської районної організації Єдиний Центр в ряди членів партії та активістів увійшов Григорій Іванович Боровий, директор Гайсинської СЗШ 1-3 ст. №4.

В 2004 році він отримав перемогу на обласному конкурсі серед директорів шкіл по відбору на стажування в США, де 3 тижні ділився своїм досвідом та набував досвіду в американських колег.

Школа, де працює Григорій Іванович, досягла вагомих результатів в навчально-виховному процесі та виграла грант, отримавши 427 тис. гривень на ремонт та обладнання. Під керівництвом Григорія Борового в школі впроваджуються сучасні новітні технології.

На початку 2009 року в приміщенні Гайсинської РДА відбулась презентація міжнародного товариства “Україна-Польща-Німеччина”. Григорій Боровий сьогодні займається створенням та легалізацією районного осередку Товариства, напрацьовує плани щодо розширення міжнародної співпраці м. Гайсин та району.

На конференції районного партійного осередку, що відбулась 3 квітня в Будинку Школярів, Григорій Іванович підтримав позицію Єдиного Центру щодо суспільно-політичної ситуації в країні, проаналізував Виборчий Кодекс та закликав присутніх однопартійців підтримати та популяризувати починання Єдиного Центру. В свому виступі Григорій Іванович зазначив, що в країні назріли масштабні та докорінні зміни у всіх гілках влади і Єдиний Центр має відігравати головну роль в цих змінах.

 

Мільйон для Гайсина Мільйон!

Цілий мільйон доларів отримає Гайсин на покращення своїх справ! Ця радісна звістка миттєво облетіла містечко восени минулого року. Взагалі-то гроші не такі вже й великі. Бо хоча б для того, щоб не погодинно, а постійно забезпечувати місто водою, потрібно 15-20 мільйонів гривень.

Але чимало й менших дірок, які необхідно латати. Громад-претендентів на інвестиції було багато. Та, як відомо, хто має, тому додасться, а хто не має, залишиться й без того, на що сподівається. Для отримання бажаних доларів громада мала зібрати 10% від пропонованої суми. Тож учасником проекту в Гайсинському районі стали ті, хто зміг виконати цю умову Фонду. Зокрема, дві міські школи і район Гайсина під назвою Замостя. Школи сподіваються на комп’ютерні класи з програмним забезпеченням, газифікацію, частковий ремонт, теплі туалети, перекриття дахів, нові меблі, спортивний інвентар... Замостю необхідний водопровід. Неподалік — відстійники цукрового та спиртового заводів. Їх води пішли у підгрунтя, і кринична вода набула бурого кольору. Звісно, якість її також змінилась. Не можна сказати, що замостяни з ентузіазмом зустріли звістку про те, що мають скинутися по гривень п’ятдесят із двору. Все ж гроші зібрали. Ще тисяч 25 — за міською радою. У школах батьки дітей з першої складалися по 20, а четвертої — по 22 гривні з сім’ї, плюс п’ятірка, якщо навчається двоє чи більше дітей. І разом з вчителями та іншими працівниками шкіл назбирали необхідні 2% з десяти. 8% — за районною владою. В її фінансовій спроможності шкільним громадам дуже не хочеться сумніватися. “На водопровід міська рада гроші знайде, а от чи знайде необхідну для нас суму районна влада? — ділився вчитель четвертої школи. — Шукати ж доведеться більше 70 тисяч гривень...”

На що сподіваються гайсинчани — учасники проекту?

Хочеться вірити, — висловився директор 4-ї школи Григорій Боровий. — Щойно повернувся з Києва, з конференції. Там нам демонстрували вже втілений в життя мікропроект — оновлену школу в Хмельницькій області...”

Фігня це все, — думка ще одного гайсинчанина. — Який інвестор дасть, щоб потім не взяти? А що візьмеш з гайсинського водопроводу?”

А ніхто й не дарує цих грошей. Держава має їх повернути. Але за 20 років, дивись, і пробачать борг: що візьмеш з бідної України? ...Днями в Гайсині відбувся тендер, визначилися проектувальники намічених заходів. І десь незабаром вже розпочнуться проектні роботи.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.