Четверг, 09 Ноябрь 2017 12:14

Владислав Уткин: дважды геморрой Гайсинщины

Загрузка...

Лучше гайсинчанам с умным потерять, чем с Владиславом Уткиным найти

Возвращение Владислава Уткина в Гайсин: чем запомнится главный рейдер района еще раз?

Как Владислав Уткин превратил цветущий Гайсин в зону экологического бедствия

Беспринципный беспредельщик Владислав Уткин терроризирует Гайсин

 

Без отвращения имя главы района в Гайсине произносят немногие. Его боятся – да. Но не уважают. Мелкая, беспринципная, продажная тварь Владислав Уткин стал главой Гайсинщины во второй раз. Не без протекции местных держиморд и Президента, которого Уткин обцеловал во все складки.

 

На Вінниччині тренер футбольної команди вважає, що його побили на замовлення голови РДА

 

Анатолія Слюсарєв каже, що інших ворогів, крім голови Гайсинської РДА Владислава Уткіна, не має

У Гайсині побили тренера футбольного клубу "Гайсин" Анатолія Слюсарєва. За словами Слюсарєва, його "вирубили" коли він повертався додому серед ночі. Скільки пролежав без свідомості - не пам'ятає, нападників не бачив, адже було темно, а вони підкрадался ззаду. Утім він переконаний, що руку до його "фізичного знищення" приклав голова РДА Владислав Уткін.

"На сесії голова райдержадміністрації при всіх сказав, що вивезе мене на річку і розірве морду. Зрештою, інших ворогів у мене в місті немає, я спокійно ходжу вулицями", - каже Слюварєв.

Побитий тренер каже, що в поліцію звертатися не збирається, мовляв, там всерівно стануть на сторону тих, хто при владі. Від госпіталізації він теж відмовився, лікується вдома самотужки.

"Мені погрожували неодноразово. Я звертався до поліції, але там відповіли: Якщо ти ще живеш, то це добре... Відлежуюсь вдома, болить голова, над бровою — гуля... Що ж, тепер буду ходити Гайсином обережніше", - каже футбольний тренер.

Голова райдержадміністрації Владислав Уткін запевняє, що не знає ані Слюсарєва, ані його футбольної команди.

"Не знаю я, хто такий цей Слюсарєв. І футбольної команди не знаю такої", - сказав Уткін.

 

Двічі в одну річку: Гайсинський район знову очолив Владислав Уткін

 

Відповідно до Розпорядження Президента України № 639/2015-рп від 5 серпня 2015 року головою Гайсинської районної державної адміністрації Вінницької області призначено Владислава Анатолійовича Уткіна. 6 серпня 2015 року у залі засідань райдержадміністрації зібрався актив району:представники райдержадміністрації ї районної ради, депутатський корпус, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадськість, представники засобів масової інформації. Традиційно нового керівника району представив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Очільник області зазначив, що Владислав Уткін – це людина з великим досвідом роботи у владі, яку особливо представляти не треба. Він також підкреслив, що Гайсинський район є знаковим для області, має потужний потенціал розвитку, тому завдання нового очільника району у цей непростий і відповідальний час, що має багато викликів, сприяти розвитку району задля покращення життя його жителів.

У свою чергу, Владислав Уткін подякував очільнику області та Президенту країни за високу довіру, а також запевнив, що зробить усе можливе задля процвітання Гайсинського району. «Кожен із присутніх у залі, а також кожен із майже 60 тисяч гайсинчан повинні зрозуміти, що сьогодні ми живемо в час, коли необхідно переглянути свої життєві позиції, щоб стати більш успішними, більш солідарними, більш патріотичними і більш добрішими до людей та до рідної землі. Сьогодні будь-яка, навіть проста й елементарна річ, повинна розцінюватися з огляду на героїзм і патріотизм захисників нашої Вітчизни, які боронять її кордони, великої армії добровольців, військових, волонтерів. Тому мирний Гайсинський район, який завжди був на карті Вінницької області в числі найкращих, повинен відновити і підтримувати цю позицію. Всі ми разом, як єдиний кулак, як єдиний механізм, незалежно від посади – ми є тією частиною України, яка тут, на мирній території, повинна забезпечити сталий і стабільний розвиток, в першу чергу, базуючись на повазі до кожного громадянина».

Голова ОДА Валерій Коровій, звертаючись до присутніх, задекларував базові напрямки роботи обласної влади у 2015 році. Зокрема, він підкреслив, що пріоритетом на сьогодні є територіальна оборона – це великий блок питань, що включає в себе і питання закінчення відновлення військової частини, що дислокується в Гайсині, і функціонування у місті військової служби правопорядку, і діяльність загонів територіальної оборони. Разом з тим, ще одним пріоритетом є боротьба з внутрішнім ворогом, який, розхитуючи ситуацію всередині країни, сприяє низькому рівню довіри народу до влади.

Важливим у цьому аспекті також є боротьба з корупцією, реформування правоохоронної системи та прокуратури. Валерій Коровій підкреслив також надзвичайну важливість процесу децентралізації в країні та добровільного об’єднання громадян. Очільник області детально зупинився на перевагах, що вже відчули громади після прийняття нових Бюджетного та Податкового кодексів. Серед інших питань, піднятих у виступі голови облдержадміністрації, було й питання покращення системи надання громадянам житлових субсидій.

Валерій Корові побажав керівництву району, всьому його активу зробити все можливе задля його розвитку. «Гайсинський район має стати локомотивом розвитку області» - наголосив голова облдержадміністрації.

 

У річці під Гайсином масово мре риба

 

Тисячі мертвих риб, нестерпний сморід, чорна плівка, яка на сотні метрів покрила річку Соб. Таким приток Південного Бугу побачили жителі села Крутогорб в суботу, 17 вересня. Місцеві жителі стверджують, що це явище не нове і готові перекривати об'їзну дорогу. Вони вважають, що забруднюють річку місцеві підприємства. Біля річки знаходиться м'ясокомбінат, молокозавод, спиртозавод і цукровий завод.

"У неділю, 18 вересня, ми побачили тут, на Дмитренковском водосховище, дуже багато дохлої риби. Зараз її дещо менше, але це вже "нова", вона періодично весь час спливає. Сморід стояв страшенний. Вода була темного кольору, причому, вона й зараз така, - розповідає гайсинчанин Олександр Бендяк.

У середу забір води з річки зробила місцева санепидестанция. А в четвер у Гайсин повинні були приїхати фахівці з вінницької лабораторії, щоб взяти проби води для дослідження.

"Ще в суботу зробили забір води. І вже в понеділок були попередні результати аналізу. Але в Гайсині лабораторії для повного аналізу немає, тому ми дочекалися фахівців з Вінниці. Нам обіцяють, що до кінця понеділка вже скажуть причину, хімічна речовина, яке стало підставою для зменшення популяції риб на водоймі", - переконує Голова РДА Владислав Уткін.

Далі, за словами Уткіна, знаючи речовина і технології виробництва заводів, фахівці визначать, хто ж став причиною загибелі риби. За словами Владислава Уткіна, така ситуація, коли масово загинула риба трапилася вперше.

В минулому році, як стверджував голова РДА журналістам, був викид в річку, але такої масової загибелі риби нібито не було. Хоча насправді ще в лютому 2016 фіксували випадки мору в річці Соб.

Поки єдине, що чиновники рекомендують власникам підприємств - розробити програми і визначитися з джерелами фінансування робіт з попередньої очистки стоків для їх скидання в міську каналізацію. При цьому свої стоки в річку спускає і міська каналізація. Один з зливів був помічений на території комунального підприємства. Колір води там, де каналізація впадала в річку, був ідентичний тому, що помітили у селі Крутогорб.

Наголошується, що вода в колодязях, розташованих поруч, має різкий і неприємний запах.

 

https://www.youtube.com/watch?v=N5fUKRQwgGM

 

Про то, кто такой Уткин рассказывает и местный житель.

 

- Коли почалося протистояння з міською радою і чому? Чому вважаєш своїм обов'язком боротися за дотримання законів?

- Протистояння з міською радою розпочалося під час зустрічі 11 травня 2016 року в актовому залі районної адміністрації, де були присутні громадські діячі, депутати районної та міської рад, представники духовенства. Тоді керівник РДА Владислав Уткін озвучив наступне: нібито, гайсинчани почали скаржитися місцевій владі на те, що пам'ятник Героям Небесної Сотні стоїть не в тому місці, де йому треба, і заважає відпочивати (7) відвідувачам Центрального парку. І, мовляв, запропонували його перенести до скверу Слави, встановити на місці пам'ятника 5-й річниці Жовтневого перевороту. Ми з хлопцями цими словами обурилися Адже не секрет, що пам'ятник Небесній Сотні було виготовлено у серпні-вересні 2014 р. на власні кошти самооборонівця, а нині захисника на сході України - Віктора Борисовича Недолі, який дав 10 тисяч гривень ще за старим курсом, а також мешканці сусіднього села Михайлівка зібрали близько 300 гривень. Виконав цю роботу наш талановитий майстер самооборонівець-волонтер Владислав Васильович Ільницький. Цей пам'ятник-хрест освячений священиком Київського Патріархату. Я це все озвучив і сказав на завершення виступу: «Якщо почнете його рухати, приїдуть патріоти з усіх кінців України». (Сама бачила цей чудовий пам'ятник на відео, що було зняте в день зворушливого відкриття пам'ятника 14 жовтня 2014 р. Першим подякував усім патріотам тодішній голова РДА, учасник Майдану Сергій Котенко - авт.).

З того часу я став для начальства ворогом.

Пізніше була суперечка з паном Гуком через львівське сміття, коли місцеві мешканці Замостя 12 жовтня 2016 р. пішли до нього зі скаргою про великі вантажівки сміття зі Львова. Спочатку пан голова сказав людям: «Що ви слухаєте тих придурків (він мав на увазі Самооборону, «Правий сектор» та деяких активістів), вони лише знають, як колотити людьми». Але під тиском тих самих людей А. І. Гук наступного дня у своїй ручній газеті був змушений висловити і своє обурення львівським сміттям.

У грудні 2016 р. конфлікт з мером стався через низку трагедій на центральній дорозі в східній частині міста - вона є частиною міжнародної траси Е50, яка проходить через наше місто і потребує додаткових заходів дорожньої безпеки. Мова йде про те, що почали збивати людей у тому районі, почали травмуватися та гинути наші земляки. Після травмування неповнолітньої дитини ми з хлопцями просто перекрили цю ділянку дороги. До нас приїхав лише голова РДА Владислав Уткін, а мер міста сказав, що в таку пізню пору (21.00) він нікуди не виїжджає і там, серед нас, йому нема що робити. Активісти викликали два центральні телеканали.

Звичайно, це Анатолієві Іллічу не сподобалося. Він вирішив змінити штатний розпис в музеї та звільнити мене з роботи зі січня 2017 року. Я у відповідь поїхав з листом-скаргою до голови Вінницької ОДА Валерія Вікторовича Коровія. З обласної адміністрації зателефонували у Гайсин і дали, відповідно, прочуханки. Наше міське та районне начальство трішки притихло.

А потім, наприкінці березня 2017 р., почалася епопея з деревами та будівництвом. Далі ви вже самі все знаєте.

- З риторики твого опонента складається враження, що ти і проти встановлення монумента полеглим та вшанування їхньої пам'яті, і проти учасників АТО, і... взагалі, ледве не «ворог народу» на кшталт 37-го року...

- До цієї спілки АТО, очолюваної Миколою Данилюком, у мене ставлення негативне, і не лише в мене. Вона створена не патріотами, а маріонетками, які «лягли» під владу й інколи виконують її команди. Думаю, що і Владислав Уткін, і Анатолій Гук туди вливають шалені кошти як на організацію, яка діє, нібито, на громадських засадах (це, до речі, так Данилюк сказав перед депутатами).

З його слів, у його спілці нараховується близько 700 осіб і вона діє у межах Гайсинського району. Наприклад, я є представником Спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО, в якої є представництво у 21-й області та яка нараховує у своїх лавах близько 20 тисяч учасників бойових дій та волонтерів. Данилюк контролює списки тих, хто в нього реєструється.

Наступне: як я можу бути проти учасників АТО і проти встановлення пам'ятника? Суцільна маячня. В мене старший рідний брат - кадровий офіцер, який брав участь в АТО, друзі з Майдану -учасники АТО - як добровольці, нацгвардій ці, так і бійці ЗСУ. Я лише проти тої політики, яку проводять організатори цієї, схоже, приватизованої організації, а саме - вигороджують владу та намагаються диктувати свої правила, які далекі від патріотизму і бажання змінити ситуацію тут, у тилу.

Я публічно і неодноразово пропонував місце, яке, на мою думку, буде кращим для пам'ятника, і приміщення для самої спілки. Але хто з ким радиться? Захотіли зробити так, як самі задумали, і зробили. Ніхто з нами, музейниками, не радився, тим більше, з громадою.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.