Четверг, 09 Ноябрь 2017 12:28

Василий Малярчук: жмеринский регионал снова у власти

Загрузка...

Василий Малярчук: на крови Евромайдана остался у власти

Ставленник Януковича и Жеребнюка Василий Малярчук у руля Жмеринки

Как криминальный элемент Василий Малярчук превратил Жмеринку в Бронкс

От гоп-стопа к пиджаку: путь Василия Малярчука

 

В списках депутатов Жмеринского горсовета от 05.11.2010 года по номером 28 от Партии Регионов был некто Малярчук Василь Григорович. На сайте ЦИК о нем было коротко: Освіта вища, член Партії регіонів, Жмеринська РДА, заступник.

Сегодня он – глава Жмеринского райсовета от партии «Наш Край». И все так е продолжает лоббировать интересы регионалов и все так же продолжает ту же беспардонную рейдерскую рэкет-политику. И все при власти.

В 2015 году Малярчук хотел стать мэром Жмеринки. И вот каково было его резюме:

Малярчук Василь Григорович - 01.01.1970 р.н. - Політична партія "Наш край" - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Товариство з обмеженою відповідальністю "КРЯЖ", директор, місце проживання: м. Жмеринка, Вінницька обл.

Напомним, предприятие «Кряж» принадлежит Ивану Мовчану, губернатору-регионалу времен Евромайдана.

 

В Жмеринці районну раду очолив екс-регіонал

 

Головою ради став депутат від "Нашого краю" Василь Малярчук, який був головою Теплицької РДА часів Януковича. В четвер, 12 листопада, відбулася перша сесія Жмеринської районної ради сьомого скликання, під час якої депутати обрали голову райради.

У ході засідання голова Жмеринської районної виборчої комісії Алла Булах повідомила, що депутатський корпус райради складатиметься з 34 депутатів від 7 політичних партій.

Від партії "Наш край" - 11 осіб, від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" - 9 осіб, від ВО "Батьківщина" – 6 осіб, від партій "УКРОП", "Народний Рух України", "Радикальна Партія Олега Ляшка" та "Аграрна партія України" по 2 депутати.

На установчій сесії були присутні 23 обранці. На їхній розгляд було внесено одну кандидатуру на посаду голови районної ради – Василя Малярчука. Він представляє районну партійну організацію політичної партії "Наш край". У результаті голосування його підтримали 22 депутати.

У 2010 році голову Жмеринської районної організації "Партії регіонів" Василя Малярчука було обрано головою райради 6-го скликання. А в січні 2013 року Янукович призначив Малярчука головою Теплицької РДА. Василь Малярчук донині є директором ТОВ "Кряж", що де-факто належить екс-губернатору Івану Мовчану.

Заступником Василя Малярчука став Володимир Бігас. Також у ході сесії депутати склали присягу та отримали посвідчення.

 

ЗАВТРА У ЖМЕРИНЦІ ПІД МІСЬКОЮ РАДОЮ МІТИНГУВАТИМУТЬ «БЮДЖЕТНИКИ»

У районну раду Жмеринського району пройшли сім політсил. Найбільшу кількість мандатів (11 штук) здобула партія "Наш край". Їй на п'яти наступає "Солідарність" (дев'ять мандатів), а на третьому місці опинилася "Батьківщина" (шість мандатів). По два представники матимуть у Жмеринській районній раді політичні партії "Укроп", "Народний рух України", "Радикальна партія Олега Ляшка" та "Аграрна партія України". Мером Жмеринки став самовисуванець Анатолій Кушнір, який очолював місто останні півтора року. Вперше перемогу здобув 26 травня 2014 року, змагавшись за мерське крісло із Юрієм Павленком-"Хортом". Вчора відбувалася перша сесія нового скликання, на якій планували обрати голову районної ради.

Демократичні сили стояли на своїх позиціях, але депутати не хотіли голосувати за запропонованих кандидатів. Якщо колишні регіонали із "Нашого краю" зараз переможуть, то це може кепсько вплинути на загальний стан і розвиток міста, району та області, – розповідає новообраний депутат Вінницької обласної ради Ігор М'ясківський. – Ця політична сила об'єднала свої зусилля та просувають на голову міської ради свого кандидата, Василя Малярчука. А демократичні сили готові підтримати "народнорухівця" чи представника "Батьківщини".

Вчора увечері депутати таки проголосували за Василя Малярчука. Складно вчора було і з сесією міської ради: вранці не зібрали кворум, тому змушені були засідати до пізнього вечора, але безрезультатно. Сесію перенесли на завтра. За інсайдерською інформацією, завтра під стінами Жмеринської міської ради очікується мітинг працівників бюджетної сфери, які підтримуватимуть "зручного" для певних політичних сил кандидата. Нагадаємо, що політична партія "Наш край" і в Оратівському районі здобула найбільшу підтримку виборців.

 

На Вінниччині кандидат в нардепи піариться на державній програмі

 

Учасниками регіональної інвестиційної програми з розвитку житлово-комунального господарства, яка діє в рамках загальнодержавної програми розвитку ЖКГ, увійшли «пілотні» райони (Жмеринський, Барський, Літинський та Тиврівський райони), які належать до виборчого округу №14. Кандидат у народні депутати по цьому округу Віктор Жеребнюк 12 жовтня у м. Жмеринка взяв участь у черговій нараді з підготовки проектних пропозицій разом з заступником голови Вінницької облдержадміністрації Володимиром Барецьким, головами Жмеринської РДА та райради, також головами сільрад та представниками адміністрацій чотирьох районів-учасників програми.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Голова Жмеринської райдержадміністрації Юрій Твердохліб під час цього заходу представив Віктора Жеребнюка саме як кандидата в народні депутати, такий же статус було вказано на табличці навпроти місця В. Жеребнюка в президії. Також було не раз наголошено, що навчання для сільських голів та представників ініціативних груп з підготовки проектів здійснює професор Олександр Затолокін «на запрошення Віктора Жеребнюка», а сам кандидат повідомив, що до співфінансування проектів з розвитку ЖКГ в 11 селах долучається очолюваний ним Благодійний фонд «Поділля ХХІ століття». «Після Покрови гроші будуть у вас на рахунках», - сказав Віктор Жеребнюк.

Як повідомив спостерігач ОПОРИ, про Віктора Жеребнюка в контексті виборчої кампанії висловлювався під час наради і заступник голови ОДА Володимир Барецький («Віктор Миколайович, записуйте собі в програму перше рішення, як прийдете в парламент…»), і професор Олександр Затолокін («Побажаємо Віктору Миколайовичу, щоб він лобіював ваші інтереси в Києві…»), і голова Жмеринської райради Василь Малярчук («Якщо воля Божа і він буде депутатом від нашого округу…»).

Нарада відбувалась у приміщенні Жмеринської райдержадміністрації, а перед її початком коло входу до цього приміщення люди в одязі з написом «Віктор Жеребнюк. Київ Вінниччині. Програма шефської допомоги землякам» роздавали учасникам наради газету «Земляк» («Неперіодичне видання Благодійного фонду «Поділля ХХІ століття»), в якій вміщено статтю під заголовком «Ініціатива В. Жеребнюка: експерти ООН навчають сільських голів, як залучати інвесторів у ЖКГ». Також учасники наради отримали блокнотики та ручки з логотипами кандидата Віктора Жеребнюка.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.