Четверг, 06 Декабрь 2018 14:09

У ЖК ‘’Львівський’’ відновили будівництво школи

Загрузка...

У ЖК "Львівський" відновили роботи з будівництва школи — ультрасучасного навчально-виховного закладу з басейном та спортзалом.

Про це йдеться в офіційній заяві BD Holding на сторінці у Facebook. "Ми розуміємо, що такий великий житловий комплекс, як "Львівський", потребує власної школи. Тому ми відновили роботи та плануємо завершити будівництво навчального закладу", — наголосив генеральний директор компанії Юрій Кватерчук.

ЖК "Львівський"

ЖК "Львівський"

За його словами, на будівництво навчального закладу не витрачатимуться гроші з бюджету ЖК.

"Ми розробили та розпочали втілення концепції не просто школи, а ультрасучасного навчально-виховного закладу з басейном та спортзалом, спрямованого на гармонійний розвиток дітей, де вони не просто здобуватимуть знання, а зростатимуть здоровими особистостями. Ми інвестуємо у наше майбутнє — дітей, їхнє навчання та розвиток. Причому, на будівництво навчального закладу не буде витрачено жодної копійки з бюджету", — заявив гендиректор BD Holding.

Соціальний розвиток об’єктів — це пріоритетний напрям роботи компанії, вважає Кватерчук. Будівництво такого самого навчально-виховного закладу заплановане на території житлової програми "Європейка".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/realty/u-zhk-lvivskij-vidnovili-budivnitstvo-shkoli.htm”

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.