Четверг, 18 апреля 2019 06:41

Порошенко не здався. Він буде битися до кінця

ОБЖ (основи безпеки життєдіяльності).

Дуже давно, ще в минулому столітті, молодшенька (після уроку ОБЖ в школі) була до глибини чутливої душі вражена звісткою, що від глистів практично не можна врятуватися, можна тільки короткочасно позбутися. У довгому і нудному процесі, з таблетками, обробкою посуду, двостороннім прогладжуванням постільної білизни. І вся ця метушня для того, щоб на звільнене місце роздобути нових – при наявності дачі, кота і собаки шансів у нас не було.

Безперспективність боротьби вкинула її в такий відчай, що вона перестала їсти, читати, робити уроки, просто сиділа і плакала. І ніхто з нас, дорослих, не міг її заспокоїти, поки ввечері не повернулася зі своєї школи старша, вислухала схвильований трагічний розповідь малої, і філософськи запитала: «Значить, вони були завжди? І ми жили з ними і не помічали? Ну, і давай жити далі». Як не дивно, подіяло миттєво.

Я часто згадувала цей комічний випадок, коли, зціпивши зуби, прибирала у всіх під’їздах багатоквартирних будинків, де довелося жити (крім військового містечка – там просто платили прибиральниці). Платити ніхто не хотів, а смітили так, що неможливо було поважати себе, пройшовши через такий під’їзд. Те ж саме повторювала собі, коли нас виганяли прибирати загиджені схили Луганки – у кожного відділу на заводі ОР був свій закріплений ділянку. Діватися нікуди – «ти ж завжди жила з ними».

У Луганську чистота під’їзду нікого не зупиняла і означала тільки те, що «простим людям» просто очистили майданчик для наступного сміття. І посаджені квіти не надихали на здорове суперництво – їх просто затоптували, не помічаючи.

Тут, біля Києва, легше – сусіди не прибирали і не ремонтували, але і не смітили. А посаджені квіти (спочатку попереджали, що діти вирвуть і витопчуть – не без того, але не сильно: з завзятими босяками в результаті ми подружилися, і вони допомагали мені поливати) викликали бурхливу «отвєтку» клумбами у сусідніх під’їздів і будинків)). І цієї весни біля нашого минулого будинку зацвітуть тюльпани, іриси й лілеї, посаджені нами, втім, як і в Луганську.Джерело статті: “http://povin.com.ua/188809-18-04.html”

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.