Воскресенье, 16 июня 2019 22:40

У США «зелені» електростанції вперше перевищили за потужністю вугільні

У квітні 2019 року електростанції на відновлюваних джерелах енергії вперше перевершили за потужностями електростанції на вугіллі, свідчить звіт Федеральної комісії з регулювання енергетики США (FERC), пише ITC.ua.

Це означає, що такі електростанції тепер можуть виробляти більше чистої енергії, яка стає дешевшою.

Зокрема, у квітні цього року загальна генеруюча потужність електростанцій на базі вугілля становила 257,48 Гвт, тоді як сумарна встановлена потужність відновлюваної електроенергії, включаючи сонячне світло, водні потоки, вітер і геотермальну теплоту, досягла 257,53 ГВт.

Таким чином частка потужностей електростанцій на базі відновлюваних джерел енергії становила 21,56%, тоді як частка вугільних електростанцій знизилася з 23,04% до 21,55%.

«Різниця незначна, але важливий сам факт, який дозволяє припустити, що в найближчі місяці цей розрив збільшиться», – сказано в публікації.

У звіті FERC також зазначається, що частка «зеленої» енергії у США щорічно зростає в середньому на 1%, тому до 2022 року на неї припадатиме майже чверть всіх наявних в штатах встановлених потужностей.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_ssha_zeleni_elektrostantsiyi_vpershe_perevishhili_za_potuzhnistyu_vugilni_n1483565”

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.