Среда, 23 октября 2019 02:15

ДБР завершило розслідування хабарництва у Держслужбі зайнятості


Слідчі києвського територіального управління Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо посадовців Державної служби зайнятості України.

Об этом сообщает http://ufc-capital.com со ссылкой на портал Грамотей

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр ДБР. Службові особи ДСЗУ підозрюються у заволодінні коштами приватного підприємства, яке виграло тендер на будівництво Житомирського обласного центру зайнятості.

Маніпулюючи власними посадами та застосовуючи погрози, чиновники в загальному отримали 800 тис.₴ До схеми вимагання коштів причетні: виконувач обов’язків долови Держслужби зайнятості, заступник керівника департаменту – начальник управління, та приватна особа у якості посередника.

Встановлено, що 28 грудня 2018 р. заступник керівника департаменту, маніпулюючи власним службовим становищем, під час зустрічі з директором підприємства, яке виграло тендер на будівництво, повідомив про можливість призупинити виплати за укладеними договорами та створити штучні перешкоди щодо їхнього виконання.

Приватна особа за попередньою змовою з чиновниками Держслужби зайнятості 29 січня 2019 р. отримала від директора приватного підприємства 200 тис.₴ За гроші посадовці служби зайнятості обіцяли не вживати заходів для зупинення виплати бюджетних коштів під час виконання договору про будівництво.

Аналогічні зустрічі з метою передачі грошей відбулися 13 лютого та 16 травня 2019 р., під час них через посередника було передано 120 та 480 тис.₴ відповідно.

Двох посадовців ДСЗУ та посередника було затримано 17 травня та повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману, вчиненому в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб.

Один з чиновників ДСЗУ пішов на співпрацю зі слідством, щодо нього 11 липня винесено обвинувальний вирок. Зібрані слідчим докази у кримінальному провадженні 21 жовтня визнано достатніми для складання обвинувального акту, про що повідомлено стороні захисту та надано доступ до матеріалів кримінального провадження.

Наразі сторона захисту почала ознайомлюватися з матеріалами. Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні тривало 9 міс. За цей час: проведено понад 30 обшуків, допитано 30 свідків, проведено 3 судових експертизи, отримані тимчасові доступи до речей і документів та інші слідчі дії.


Джерело статті: “http://resonance.ua/dbr-zavershilo-rozsliduvannya-khabarni/”

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.