Понедельник, 28 октября 2019 00:40

Збірна України завоювала 33 медалі на Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

У китайському Ухані відбулася офіційна церемонія закриття 7-х Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців, які проходили з 17 по 27 жовтня.

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства оборони України.

На церемонії закриття прапороносцем збірної Збройних Сил України був призер чемпіонатів світу та Європи з греко-римської боротьби Олександр Чернецький.

Сама церемонія розпочалася з перегляду найяскравіших відеофрагментів змагань та захоплюючим шоу, а завершилася гасінням олімпійського вогню.

«Збірна України завершила свій виступ на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців на десятому місці в загальнокомандному медальному заліку. Всього українські спортсмени вибороли 33 медалі: 5 золотих, 13 срібних та 15 бронзових нагород», – зазначається в повідомленні.

Як відомо, працівник Збройних Сил України Марія Скора здобула першу медаль для збірної України на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців.

Наталія Прищепа – дворазова чемпіонка Європи з легкої атлетики – на змаганнях серед військовослужбовців у бігу на 800 м посіла найвищу сходинку.

Також, Павло Коростильов став чемпіоном у стрільбі з великокаліберного пістолету на 25 метрів.

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »