Среда, 14 Февраль 2018 10:29

Руслан Сольвар вступився за Лідію Литвин

Загрузка...

Руслан Сольвар вступився за Лідію Литвин

Руслан Сольвар скерував свій запит стосовно необхідності проведення всебічної перевірки обставин, викладених у зверненні Лідії Литвин з приводу захисту її конституційного права на житло. У зверненнії, яке Руслан Сольвар озвучив із трибуни Верховної Ради, він зазначає, що до нього надійшло звернення від пані Литвин з приводу вжиття дієвих заходів для захисту її конституційного права на житло та з інших питань.
Враховуючи актуальність порушених у зверненні питань, Руслан Сольвар просив, в межах компетенції, провести всебічну перевірку викладених обставин і фактів та, за наявності підстав, вжити відповідних заходів реагування.
У Міністерстві внутрішніх справ розглянули депутатський запит щодо неправомірних дій службових осіб під час оренди приміщення, а також з інших питань. Поліція повідомила, що за дорученням і під контролем Міністерства в межах компетенції здійснено перевірку викладених у депутатському запиті відомостей. 23.12.2014 слідчим відділом Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві зазначені відомості внесено факти у реєстр досудових розслідувань з правовою кваліфікацією правопорушення за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та розпочато досудове розслідування.
Міністерство соціальної політики також розглянуло депутатський запит стосовно вжиття заходів для захисту права на житло та усунення насильства у сім’ї. Вважаючи, що факти не є такими, з якими б мало розбиратись це Міністерство, Мінсоцполітики звернулося до Департаменту освіти і науки Київміськдержадміністрації з проханням здійснити перевірку фактів, викладених у листі заявниці та надати їй необхідну допомогу.
За отриманою інформацією з’ясовано, що 26.12.2014 спеціалістами відділу у справах сім'ї здійснено соціальне інспектування родиниє Проте у зв'язку з відсутністю заявниці, за вказаною адресою встановити обставини, викладені у зверненні, не вдаюся.
З метою вирішення питання Мінсоцполітики дано доручення Департаменту повторно провести перевірку фактів, викладених у зверненні заявниці та в разі необхідності надати всебічну допомогу сім'ї. Водночас звернень щодо скоєння насильства в сім'ї або реальної загрози його вчинення у родині протягом 2012-2014 років до Шевченківської райадміністрації та Шевченківського рай центру соцслужб не надходило.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.