Вторник, 18 февраля 2020 11:17

Панно як перша жертва у війні за ЦКМ

Нещодавно у мережі виникла дискусія з приводу знищення бандою Ісаєнка знаменитого панно в Центрі культури і мистецтв.

Вони демонтували його тихцем, по-злодійськи. Перенесли частинами до підвалу. І почали «євроремонт».

2

6

Після того, як спільнота довідалася про цей акт вандалізму, Ісаєнко через «ручних» студентів з ТОСА навіть оприлюднив службову записку на своє ім’я, де своєю ж рученькою розписав виконавців знищення панно.

5

Документ був явно підготовлений і розписаний «заднім числом». Бо якийсь дебіл написав, що панно знищується «з метою збереження культурних традицій університету». Зберегти значить не займати. Нехай би собі висіло, тішило око нинішніх студентів та випускників.

Ідея «встановлення в науково-технічній бібліотеці» також прийшла в ботоксну тупу голівоньку після того, як його чергове ідіотичне рішення обурило не тільки наувців, але й колег з інших університетів.

Панно було виготовлене на замовлення Київського інституту інженерів цивільної  авіації з відповідною тематикою. У бібліотеці немає місця для його встановлення. Для цього потрібно буде знищити те, що встановлено в бібліотеці. Це зрозуміло навіть глистам у шлунку середньостатистичної великої рогатої худоби, а не те, що нормальному патріоту НАУ.

Такий же ідіот, як і сам Ісаєнко, вкладав у голову студента дебільні думки щодо 60-ліття комсомолу і неприйнятний радянський простір у будівлі, яка зведена у формі комсомольського значка. А до цього влаштовував мистецький простір?

7

А що і з чого крав би покидьок Ісаєнко, якби комсомольці не побудували ЦКМ, корпуси, гуртожитки? Що розбазарював би Ісаєнко, якби до нього не створили Музей, ліцей НАУ, Кременчуцький вертолітний коледж, корпус головного механіка і багато інших об’єктів? Що побудував Ісаєнко? Нічого.

Не треба ботоксному тримати людей за дурачків. Зрозуміло,  що майбутній власник ЦКМ захотів, щоб у центрі зробили ремонт за кошти університету, щоб не залишилося згадки про авіацію, щоб зручно було зробити з холу торгову точку. Відчуження відбувається поступово.

І кому доручив Ісаєнко «берегти традиції»? першим стоїть прізвище Ю.Симоненка, який ще задовго до Ісаєнка озолотився на майні університету, який розпродав 4 гуртожитки у кінці 90-х – початку 2000-х, який у кінці 00-х утворив університетську «еліту-центр» у Вишневому, коли викладачі і співробітники вклали гроші в будівництво, яким керував Симоненко, і їх тупо «кинули на бабки». І лише завдяки державній підтримці у 2011 році будівництво було відновлено, завершено, а викладачі та співробітники отримали квартири.

Ремонт впроваджений, щоб кожен, хто заходить в стіни ЦКМ НАУ, відчував себе комфортно і сучасно:

“Чи можна створити цю сучасну молодіжну атмосферу в сірій “радянській” будівлі ДК (побудованого у формі нагрудного значка комсомольців), якщо нічого не змінити в будівлі? Дайте відповідь самі на це питання … Нагадаю, цей корпус будували студентські бригади Міністерства цивільної авіації СРСР понад сорок років тому до 60-річчя ленінського комсомолу. За три дні до запуску платформи (13 лютого – старт) звідкись пішли новини і пости, що нічого міняти не можна. Зокрема, що не можна чіпати темно-коричневе дерев’яне панно в холі. Почали писати про його “високохудожню цінність”. Я не мистецтвознавець, але знаю, що перед тим, як його акуратно демонтувати, був дан запит в архів університету про автора і цінність панно. З’ясувалося, що документів у архіві немає. Тому що до незалежності України університет належав міністерству СРСР і архіви, швидше за все, знаходяться в Москві. Хто хоче, може поїхати і знайти їх, щоб визначити цінність панно”, – зазначає Тучин.

Скільки б не виправдовувалися злодії, але факт залишається фактом – панно знищене. Скільки б його «дбайливо не зберігали у підвалі та перевішували у бібліотеці».

Не здивуємося, що років через кілька його уламки будуть «прикрашати» якісь кабінети, цінне дерево може бути використане на меблі у заміському маєтку Ісаєнка, частинка буде віддана на відкуп мишам у сирих підвалах і закинутих бомбосховищах. Покидьки та й годі.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.