Четверг, 03 Август 2017 11:40

Руслан Сольвар про свою юридичну службу: «Ми працюємо на результат»

Загрузка...

Ми працюємо на результат!» — так заявив народний депутат України Руслан Сольвар про роботу своєї юридичної служби.

 

Згідно звіту за другий квартал 2017-ого року, котрий нардеп опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, його фахівці за останні три місяці надали 385 консультацій мешканцям Києво-Святошинського, Макарівського, Фастівського та Сквирського районів. Найчастіше за все до юристів зверталися задля вирішення сімейних проблем, допомоги з виплатою пенсій, нарахування субсидій та оформлення спадщини, а також ради спадкових та земельних зборів.

 

В своєму повідомленні нардеп навів декілька прикладів з історіями людей, що шукали допомоги в його юридичної служби.

 

Пенсіонерці з села Андріївка Макарівський районний суд заборонив користуватися земельною ділянкою на межі двох дач. Її сусіди стверджували, що насправді права на цей клаптик землі належать їм, хоча межі садибних ділянок були визначені ще декілька років до того. Дочка пенсіонерки звернулась в громадську приймальню Руслана Сольвара за допомогою, і після ретельного вивчення земельної документації по дачі юристи добились відміни цієї постанови через Апеляційний суд Київської області. Тепер пенсіонерка знову може вільно розпоряджатися своєю землею.

 

Жителька міста Сквира звернулась до юридичної служби з сімейною проблемою: її чоловік не брав жодної участі у вихованні їхніх двох малолітніх доньок, а тому жінка просила допомогти позбавити його батьківських прав. Підготувавши відповідний пакет документів, юристи допомогли матері відстояти свою заяву в суді. Тепер жінка єдина представляє інтереси своїх дітей та не потребуватиме будь-яких погоджень з боку горе-батька.

 

Юристи Руслана Сольвара зазначають: навіть суд може помилитись. Якщо у судовій справі була припущена помилка, його рішення можуть скасувати суди апеляційної або касаційної інстанції.

 

«Якщо ви вважаєте рішення суду неправомірним, раджу якнайшвидше зібрати всі необхідні документи, підготувати апеляційну скаргу та сплатити судовий збір. Нагадаю, що все це потрібно зробити у п’ятиденний термін з моменту отримання тексту Ухвали суду. А ще краще — в той ж самий день звертатись до громадських приймалень Руслана Сольвара», — зазначає провідний спеціаліст юридичної служби народного депутата.

 

Нагадаємо, що по 91-ому окрузі, куди входять Фастівський, Сквирський, Макарівський та Києво-Святошинський райони Київської області, всього відчинено 14 громадських приймалень народного депутата України Руслана Сольвара. Найдовше працюють відділення у районних центрах — у містах Фастів та Сквира, а також у селищі міського типу Макарів. Інші 11 відділень розташовані в різних населених пунктах Києво-Святошинського району: це селище міського типу Чабани, а також села Тарасівка, Хотів, Забір’я, Ходосівка, Гатне, Княжичі, Віта-Поштова, Шпитьки, Гурівщина та Новосілки.

 

Повну адресу кожної з приймалень можна дізнатись на офіційному сайті народного депутата.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.