Суббота, 30 мая 2020 07:48

До всеукраїнського флешмобу вінничан долучився Павло Зібров та Віктор Павлік


Вінницькі музиканти започаткували масштабний музичний флешмоб #Червонарута50challenge, у якому взяли участь відомі співаки в Україні та Європі. Ідея флешмобу виникла у керівника жіночого хору «Соломія» Назарія Давидовського. Пан Назарій не вперше є ініціатором подібних флешмобів, ще у 2017 році він започаткував флешмоб до 100-річчя українського "Щедрика", повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Московский репортер

Головна ідея всеукраїнського флешмобу #Червонарута50challenge – вшанувати пам’ять Володимира Івасюка та його легендарну пісню «Червона рута». Для участі в флешмобі необхідно записати на відео власне виконання пісні, розмістити його на каналі Youtube та соціальних мережах, обов’язково позначити хештегом Червонарута50challenge, а також кинути виклик як мінімум трьом виконавцям та колективам.

"Ідея виникла давненько. Завжди, коли починається новий рік, починаю переглядати якісь пам’ятні дати. Таким чином побачив, що цьогоріч виповнюється 50 років пісні "Червона рута". Зазвичай, є такі речі, які є індикатором нашої національної культури і ось саме ця пісня є такою. Її співали відомі співаки, вона передавалася з покоління в покоління. Це історія, для багатьох наступних поколінь це буде посланням в майбутнє. Задум був такий, щоб не лише я зі своїм колективом виконали пісню, а й з найкращими музикантами у Вінниці та в Україні", – розповідає ініціатор флешмобу Назарій Давидовський.

nazarij-davydovskyj-vinnitsia- 1

Щоб якось розбавити відео яскравими рухами та додати певного шарму, взяти участь у флешмобі та знятися разом з відомими співаками та музикантами запросили Діану Подолянчук. Дівчина під спів артистів танцювала ніжний танок у довгій червоній сукні.

nazarij-davydovskyj-vinnitsia-2 1

"Були моменти, що робили швидко, тому що хотіли встигнути, багато хто хвилювався, проте, як воно має виглядати. Врешті-решт, коли зробили кінцевий продукт – були задоволені. Нам вдалося об’єднати різні стилі мелодії. Поступово будемо зберігати відео усіх учасників флешмобу та передамо їх усі 13 вересня в музей Володимира Івасюка, що в місті Чернівці", – зауважує Назарій.

nazarij-davydovskyj-vinnitsia-1 1

Наразі в флешмобі взяли участь відомі вінницькі артисти та співаки, зокрема Павло Зібров, Віктор Павлік, Анжеліка Рудницька тощо. До флешмобу продовжують долучатися діти, студенти та викладачі музики.

Фото: з соцмереж


Джерело статті: “http://vlasno.info/kultura/6/patriotichni-aktsiji/item/36893-do-vseukrainskoho-fleshmobu-vinnych”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.