Вторник, 14 Ноябрь 2017 10:10

Вибори за новим законом

Загрузка...

Верховна Рада України в першому читанні прийняла Кодекс Законів «Про вибори». Наступні вибори мають відбутись за відкритими спискам, якщо Закон буде підтриманий в другому читанні.

Можливо на 26 році Незалежності України ми отримаємо демократичні виборчі Закони, які стануть на заваді підкупу виборців. Постійний підкуп виборців при допомозі продовольчих пакунків, а в останній час і за кошти завели нашу країну в глухий кут, де панує тотальна корупція. Корупція пронизала наше суспільство не тільки в органах влади, правоохоронній системі, але і на побутовому рівні.

Сьогодні корупція існує у всіх сферах нашого життя і навіть у відносинах сусідів. І це дуже страшно.

Український народ сподівався, що після Революції Гідності нам вдасться розпочати нещадну боротьбу з корупціонерами, але отримали новий виток корупції. Чиновники різних рангів та керівники державних підприємств, особливо лісового господарства з більшою нахабністю розпочали розкрадати державну власність.

Народ зневірився і стає дедалі біднішим. В цей же час петля на його шиї затягується ще сильніше за допомогою підвищення тарифів на комунальні послуги, цін на пальне, продукти харчування.

Ми ще не відчули найбільшого удару – це від медичної та пенсійної реформ. І те, що потрібно змінювати владу в державі це очевидно. Але змінити при допомозі нового виборчого законодавства. Зрозуміло, що спротив буде від депутатів-мажоритарників. Для них місця в новій Верховній Раді не буде.

Отримуючи від Кабінету Міністрів дотації на свої виборчі округи тим самим дурять людям голови, що це вони допомогли. Зрозуміло, що від різних будівельних проектів, можна отримати відкати і непогано жити.

Виступаючи на брифінгу у Верховній Раді 7 листопада Голова Руху народний депутат України Віктор Кривенко підтримав Кодекс Законів прийнятих в першому читанні і жорстко розкритикував стару виборчу систему, яка веде Україну до самознищення.

Рухівці активно розпочали обговорювати нову виборчу систему та будуть пропонувати свої шляхи вирішення цієї проблеми. Можливо це буде обмеження та недопущення на певний період до голосування людей, які продавали свої голоси за «гречку» або сприяли цьому ганебному явищу.

На мій погляд Кримінальний Кодекс повинен бути жорсткішим і «гречкосії» мають отримувати великі терміни ув’язнення до 25 років, а ті хто беруть до 10 років. Не може так бути, що спочатку виборець бере різноманітні подачки, а потім проклинає владу, що погано живеться. Якби ж то погано жилось тільки тим хто бере такі «подарунки». Насправді страждають всі. Молодь не може знайти роботи, воїн-атошник отримати земельну ділянку, пенсіонер достойну пенсію.

Разом маємо переглянути своє бачення на розвиток держави і спільно з Народним Рухом України змінити ситуацію.

 

Голова Житомирської обласної (крайової)

організації Народного Руху України Олег Лагнюк

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.