Пятница, 04 Август 2017 13:08

Руслан Сольвар привітав українських поліцейських з професійним святом

Загрузка...

Народний депутат України Руслан Сольвар привітав українських поліцейських з професійним святом.

 

«Молоді, освічені і принципові поліцейські — друзі громади і вороги злочинців та правопорушників. Вони задали високий стандарт професіоналізму, бо служать обов’язку не заради нагород чи погонів. Це — їхнє покликання і їхній свідомий вибір! — зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. — Усіх, хто стоїть на сторожі порядку і безпеки, вітаю зі святом!»

 

Також нардеп зазначив, що за два роки існування з членами Національної поліції робили селфі, їх підтримували і ними захоплювалися. І за час своєї роботи українські копи справді виправдали довіру громадян.

 

Нагадаємо, що День Національної поліції України щорічно відзначається 4 серпня — у день підписання Президентом закону «Про Національну поліцію». Вперше свято провели у 2016-ому році.

 

Традицій в День національної поліції України поки не дуже багато, адже свято зовсім молоде. Але зазвичай звучать святкові вітання, політики оголошують промови, видають премії і нагороди. А всі працівники цієї сфери, звісно, святкують і отримують привітання від колег, друзів та родичів.

 

Президент Петро Порошенко з нагоди свята сказав, що за два роки своєї діяльності Національна поліція отримала високу оцінку громадян, оскільки завжди професійно виконує поставлені їй завдання, протидіє злочинності та підтримує громадський порядок. Саме українським поліцейським, на думку Президента, сьогодні належить провідна роль у зміцненні законності й правопорядку, захисті прав та свобод людини.

 

Також він висловив впевненість, що безкомпромісність працівників поліції, помножена на їх знання й досвід, надалі сприятиме піднесенню міжнародного авторитету нашої держави.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.