Среда, 15 мая 2019 17:16

Порошенко закликав послів країн G7 і Євросоюзу посилювати підтримку реформ в Україні та відновлення її територіальної цілісності

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з послами країн “Великої сімки” (G7) і Європейського Союзу закликав посилювати підтримку України в забезпеченні реформ і у відновленні її територіальної цілісності.

“Я звертаюся до вас із проханням продовжити підтримку України, особливо враховуючи ситуацію з безпекою. Продовжити підтримку нашої країни на шляху реформ. Це є надзвичайно важливим”, – цитує слова Порошенка прес-служба президента України в середу.

Він закликав країни “Великої сімки” та ЄС посилювати підтримку України в забезпеченні реформ й у справі відновлення суверенітету та територіальної цілісності Української держави, а також продовжувати вірити в успішне майбутнє України.

Читайте також – Порошенко підписав мовний закон

При цьому глава держави подякував послам за дотримання принципу “нічого про Україну без України”.

Порошенко також наголосив, що питання України є об’єднавчим у зовнішній політиці G7 і ЄС, і так має залишатися в майбутньому.

Сторони приділили особливу увагу питанню продовження санкційної політики проти Росії, а також консолідації міжнародних зусиль для звільнення українських заручників і моряків, які незаконно утримуються РФ.

У свою чергу посли відзначили високий рівень організації президентських виборів та його демократичний і конкурентний характер. При цьому було відзначено важливість позиції діючого президента в цьому процесі.

“Ми згадуємо багато успішних і важливих реформ, які було зроблено за вашого лідерства. Особливо це стосується реформування банківського сектора. І як приклад я особливо хочу відзначити успішну націоналізацію Приватбанку”, – зазначила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон від імені послів G7.

Серед інших успішних реформ вона назвала децентралізацію, реформування судової системи, боротьбу з корупцією, запровадження верховенства права та реформи в енергетичному секторі.

У свою чергу глава Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі відзначив внесок Порошенка в наближення України до Європейського Союзу.Джерело статті: “http://povin.com.ua/200482-15-05.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.