Четверг, 16 мая 2019 11:07

Лукашенко чекає виборів з критикою

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що країна повинна нормально увійти в президентську і парламентську передвиборчу кампанію і не виключив, що буде критика з боку людей, але "це не критично".


Про це він сказав звертаючись в четвер до новопризначених керівників ряду місцевих виконкомів, передає його прес-служба.


Повідомляється, що він закликав місцеві органи влади організувати вибори на гідному рівні.


"Не забувайте — у нас два політичних роки (мова про майбутні в 2019-2020 роках парламентські і президентські вибори — ред.). Партії немає, яка б, як раніше (за часів Радянського Союзу — ред.) займалася політичними кампаніями. Доводиться вам займатися", — сказав Лукашенко.


"Треба, щоб це все було гідно. У нас сьогодні є все, щоб нормально увійти в передвиборні ці кампанії і нормально виглядати перед людьми. Не без критики. Люди завжди владу критикували і будуть критикувати, але це не критично", — вважає президент Білорусі.


Він попередив місцевих чиновників, щоб все було красиво і гідно і без претензій з боку людей і сусідів.


Нагадаємо:


  • Раніше Олександр Лукашенко закликав провести вибори в Білорусі "без дурі, без забору крові і стадіонів", натякаючи на передвиборчу кампанію в Україні.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/16/7215208/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.