Пятница, 24 мая 2019 15:12

Настав його час "відновити справедливість": Коломойський готується до масштабного наступу на Ахметова в енергетичній сфері, - ЗМІ

Атака почнеться після кадрових перестановок в Антимонопольного комітету України і Національної комісії регулювання енергетики і комунальних послуг

Інформаційна кампанія проти покупки Ринатом Ахметовим двох обленерго організована олігархом Ігорем Коломойським і є "легкої" артпідготовкою "перед наступом на позиції Ахметова в енергетиці, повідомляють з посиланням на видання "Остро".

"Атака почнеться після кадрових перестановок в державних органах влади зі спеціальним статусом: Антимонопольного комітету України (АМКУ) і Національної комісії регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ). Їх діяльність відноситься до сфери повноважень президента України.

За словами видання, під час президентства Петра Порошенка групі "Приват" доводилося займатися виключно захистом своїх позицій від зазіхань президентського бізнес-оточення, в той час як бізнес Ахметова в енергетиці розширився. "Тому природно, що зараз у Коломойського і його бізнес-партнерів є реваншистські настрої і бажання" відновити справедливість". Тим більше, що група і сама присутня в сфері розподілу е / е і не проти розширити це присутності ствие — за рахунок тієї ж VS Energy і держпакетів акцій в обленерго. Тобто "Приват" претендує на той же самий шматок "пирога", який мав намір "проковтнути" ДТЕК. Тому наступ на позиції Р.Ахметова в енергетиці практично неминуче ", — пише ЗМІ.

Крім того, за словами видання, Ігор Коломойський є ще й головним противником формули "Роттердам +". "І тут слід згадати, що" Приват "контролює Нікопольський і запорізький феросплавні заводи, а також запорізький електрометалургійний завод" Дніпроспецсталь ". У собівартості їх продукції понад 50% припадає на е / е. Таким чином, походив зростання тарифів на е / е означає збільшення витрат підконтрольних І.Коломойському підприємств — і зниження прибутку олігарха як результат. Тому очевидно, що після перезавантажити владу він буде домагатися визнання незаконності "Роттердам +" ", — пишемо Гостро.

Як відомо з 2016 року лобісти Коломойського ведуть боротьбу проти формули "Роттердам +", згідно з якою промислові підприємства оплачують ринкову вартість вугілля в тарифі на електроенергію. На побутових споживачів формула "Роттердам +" не поширюється, тому ціна електроенергії для населення в Україні найнижча в Європі.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/nastav-ioho-chas-vidnovyty-spravedlyvist-kolomoiskyi-hotuietsia-do-masshtabnoho-nastupu-na-akhmetova-v-enerhetychnii-sferi--zmi-280276.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.