Суббота, 25 мая 2019 17:22

Москва відреагувала на рішення трибуналу щодо українських полонених моряків

<p>Росія не брала участі у засіданні трибуналу ООН щодо моряків</p>

Росія не брала участі у засіданні трибуналу ООН щодо моряківУ МЗС РФ заявили, що трибунал ООН з морського права «не має юрисдикції в справі щодо інциденту в Керченській протоці»У МЗС Росії заявляють, що передбачені Конвенцією ООН з морського права процедури вирішення спорів не застосовуються до інциденту в Керченській протоці. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному в суботу, 25 травня, на сайті МЗС РФ.


«Як раніше неодноразово зазначалося російською стороною, заяви, зроблені як Росією, так і Україною під час підписання та ратифікації Конвенції ООН з морського права 1982 року, відкидають можливість задіяння передбачених Конвенцією процедур вирішення спорів щодо інциденту 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки. Під час подальшого арбітражного розгляду мають намір послідовно відстоювати нашу позицію, в тому числі відсутність у арбітражу юрисдикції розглядати дану ситуацію в світлі згаданих вище обставин», — заявили в Москві.


У МЗС РФ наполягають, що уникнути виникнення ситуації можна було за умови дотримання вимог російського законодавства, що стосуються судноплавства в цьому районі. Закликаємо українську сторону діяти саме так надалі», — додали в МЗС РФ.


Як повідомлялося, сьогодні Міжнародний трибунал з морського права зобов’язав Росію негайно звільнити українських моряків і кораблі, захоплені біля Керченської протоки в листопаді минулого року.


Україна очікує швидкого виконання Росією рішення трибуналу.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/moskva-vidreaguvala-na-rishennya-tribunalu-shchodo-ukrajinskih-polonenih-moryakiv--596681.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.