Пятница, 12 Январь 2018 07:16

Віталій Шабунін звинуватив Бахматюка в злочинах!

Загрузка...

Слідом за ГПУ (http://bit.ly/2jiIzJW) обіср@лася Нацполіція Arsen Avakov - закрила справу про розкрадання коштів VAB Банку Олега Бахматюка (bit.ly/2jiGKwA). Чось міністр нічого не пише про те, як можна було не знайти складу злочину у примітивній схемі Бахматюка, якою розорили банк: вкладники повелись на аномальні високі депозитні відсотки, занесли в VAB Банк кілька мільярдів гривень, які Бахматюк видавав у вигляді кредитів власним аграрним компаніям (на фото - типова схема). Кредити не повертали, банк розорився. Ми втратили: 5,1 млрд рефінансу від НБУ та 6,6 млрд, які Фонд гарантування віддав з наших кишень обманутим вкладникам. 
В підсумку: мінус 11,2 мрлд наших податків і жодного покарання схемщикам. Ну і на утримання нац.поліції в 2017 р. ми скинулися 15,5 млрд наших податків.

ВИТАЛИЙ ШАБУНИН

Звичайне корумповане розкрадання бюджетних коштів які треба було спрямувати на розвиток дрібного і середнього фермерства особистих селянських господарств.Так буде до тих пір поки не буде знищена єврейська окупаційна колоніальна влада в Україні.

Спікрали гроші, при чому по тупому!, а влада - "барігь", напевно отримала відкат за кримінальний злочин, причому в країні, де йде війна! Проте учасників війни за незалежність щоб затримати, засудити та посадити і законів ніяких не треба! Шкода, що влада захоплена не українцями! І як можна було за такими красивими гаслами опинитися такими покидьками, не має дна, навіть не знаю як це явище чи стан можна описати, так як будь-яка образа, навіть найжорсткіша, нинішньої влади не буде відображати і 1 % її реальної суті!!! Всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.