Воскресенье, 16 июня 2019 11:12

"ГЛУШЕНИЙ КАРП": ПІДПОЛКОВНИК ПОЛІЦІЇ КАРПЮК З ВАЖКОГО ПОХМІЛЛЯ ПРОКИНУВСЯ У СІЗО

Після скандального звільнення із управління захисту економіки Одеської області  й переведення із пониженням у посаді в районне відділення в м. Корець Рівненської області фігурант справи, підполковник поліції Андрій Карпюк, схоже, впав у професійну депресію.

Колеги кажуть, що Андрій Карпюк, на прізвисько "Карп", почав все частіше "пірнати на глибину".

А нещодавно Карпюк пірнув так глибоко, що, здається, "пробив дно", але не лише пляшки із горілкою, а й морально - етичних норм, гідності чоловіка та честі офіцера…

Як повідомляється, після чергового загульного "святкування" 8-го березня 2019 року підполковник А.Карпюк приїхав із Корця додому в Рівне, де, перебуваючи в стані важкого алкогольного сп’яніння, вчинив сімейну сварку та сильно побив власну дружину.

Аби втихомирити підполковника-дебошира, який, будучи п’яним, розмахував табельною зброєю і погрожував вбити свою дружину, жінка була вимушена викликати наряд поліції.

Після прибуття групи швидкого реагування підполковник А.Карпюк вчинив бійку вже із своїми колегами, чинив супротив й злісну непокору працівникам поліції під час затримання.

Нейтралізувавши неадекватно-п’яного колегу і вилучивши табельну зброю, підполковника в наручниках доставили в Рівненський відділ поліції, де він перебував до ранку, а пізніше після клопотання вищого керівництва був відпущений на поруки.

Як повідомляють наші джерела, після даного інциденту А.Карпюк остаточно втратив залишки власної репутації, а більшість колег принципово відмовляються потискати йому руку.

Відомо ,що на даний час А.Карпюк продовжує працювати на посаді в.о. начальника поліції Корецького району Рівненської області.

Також повідомляється, що на даний час працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України проводиться внутрішнє службове розслідування за фактами, вказаними в матеріалах засобів масової інформації.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.