Вторник, 26 Сентябрь 2017 07:11

Команда депутата Руслана Сольвара подарувала селу Кривошиїнці дитячий майданчик

Загрузка...

За ініціативи народного депутата ВРУ Руслана Сольвара з нагоди Дня села Кривошиїнці Сквирського району на Київщині діти отримали чудовий подарунок. Гірки, гойдалки, лабіринти, рукоходи, - відтепер новий функціональний ігровий майданчик, який встановили напередодні, стане улюбленим місцем відпочинку для сільської дітвори.

Перед початком святкового концерту 23 вересня представники депутата завітали на дитячий майданчик, де вже зібралась радісна малеча разом зі своїми батьками. Гості пригостили дітей морозивом та поспілкувалися із дорослими. Дітвора надзвичайно задоволена появі такого нового ігрового комплексу у їхньому рідному селі. Тепер є де весело проводити час.

Згодом на урочистій офіційній частині перед концертом помічники нардепа Руслана Сольвара зі сцени щиро привітали громаду села зі святом. З нагоди Дня села на святі урочисто відзначили активних громадських діячів, творчі колективи села та інших.

Зазначимо, що селі Кривошиїнці наразі проживає більше тисячі людей. Село перспективне, а його жителі прагнуть розвитку. Тут ремонтують дороги, оновлюють заклади соціальної сфери. Має село й своїх героїв-захисників, які брали участь в антитерористичній операції на сході України. Як і передбачено Законом України всі вони отримують свої земельні ділянки.

Благоустрій села продовжуватиметься і надалі, чому із задоволенням сприятиме депутат ВР Руслан Сольвар разом зі своїми помічниками.

Довідка

Українське село Кривошиїнці розташоване за 7 кілометрів на захід від Сквири, майже на кордоні Київської та Житомирської областей. Його історія ведеться з 1647 року, саме тоді воно було вперше зображене на карті. Початок селу дав хутір, де проживав містянин Паволочі Кривошиєць. Саме від його прізвища й походить назва села.

Село Кривошиїнці має памятку архітектури місцевого значення – це Вознесенська церква, яка була збудована в 1833-1849 роках і стоїть понині. Біля церкви 1858 року поставили деревяну дзвіницю, яка також збереглася до цього часу.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.