Воскресенье, 14 июля 2019 14:12

ЗВЕРНЕННЯ СЕРГІЯ МІЩЕНКА ДО ГРОМАДИ.

Шановні земляки!

Я знаю, що ви вже втомилися від виборів і політики. Від сварок в телевізорі. Та й від політиків.

Але я коротко.
За всі роки роботи я намагався бути СПРАВЖНІМ народним депутатом. Замість того, щоб сидіти в Києві на телебаченні в зручному кріслі - їхав до людей. Проводив прийоми й зустрічі. Я їх провів більше тисячі: по наших селах і містах.
Я був весь час з людьми. Ми боролись разом за закон про спадщину, з «пічниками». Боролися з несправедливістю.

Мене не люблять чиновники: ні гройсмани, ні парубії. Вони і народ наш не люблять. Бо я ніколи не мовчав. Як і не мовчать люди. Я завжди їм говорив про ті болі, ті проблеми, з якими до мене приходили люди.

Я завжди говорив їм правду в очі: вас уже ненавидять в кожному селі, в кожному місті. Поїдьте зі мною в округ, вилізьте з кабінетів і побачте самі. Не почули ні мене, ні людей.

І люди дали їм відповідь на президентських виборах.

Я вірю, що новий Президент і нова Верховна Рада зробить такі перші кроки, на які дуже чекають люди: знизить грабіжницькі тарифи й перерахує справедливо пенсії. Й вирішать багато інших наболілих питань.
Мої законопроекти будуть проголосовані.

А сьогодні, напередодні виборів, буду просити про вашу підтримку на виборчих дільницях 21 липня.

Вірю, що з новим Президентом Володимиром Зеленським ми зробимо багато справ. Справ для людей, які чекають змін на краще.

Я завжди поруч, тут живуть мої батьки. І я сміливо дивлюся людям в очі. Бо щось у нас вдавалося, щось ні, але я завжди чесно працював на громаду. Як і мої приймальні в районах і містах, двері яких відкриті увесь час, а не лише перед виборами.

Я дякую вам за довіру та підтримку!
Сергій Міщенко 

Звонили избиратели в штаб, сказали, что к ним приходили оперативники из московского уголовного розыска. Они приходят к тем, кто давал мне подписи, и просят их дать показания, что не давали. Охренеть просто. Это давление на избирателей.

Прошу всех, к кому они придут, записать их на видео и прислать мне в телеграм @gudkovd или на email Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Президент Зеленський зустрічався з керівництвом Нафтогазу з метою зниження ціни на газ для населення, чим вперше дуже сильно мене розчарував.

В країні має бути єдина ринкова ціна на природний газ, бо різні ціни — то стимулювання корупції і дебільний популізм, якого державний діяч, особливо в такий важкий час, собі дозволити не може.

Далеко простіше було б надати всім без винятку громадянам певну однакову компенсацію, так званий єдиний безумовний дохід, що замінив би всі ці субсидії і дотації, які обраховує величезна армія чиновників, але ціну на газ варто залишити ринковою і однаковою для всіх споживачів.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.