Среда, 17 июля 2019 13:22

Смешко – Гриценку: Полковнику, припиніть істерику

"Не знаю, про які "рога" веде мову пан Гриценко. Відверто, не експерт у цьому питанні.

Але, полковнику, припиніть істерику.

Чергове непотрапляння до парламенту – це не привід для істерики. Життя є і поза Верховною Радою.

"Досвідчений" із 2004 року політик мав би, нарешті, навчитися мудрості у своєї чарівної дружини – Юлії Мостової. У тому числі вмінню програвати.

І дякую за ще один життєвий приклад, що підтверджує слова Марка Туллія Цицерона: "Найбільша несправедливість – сподіватися на вдячність за справедливість" та "очікувати величних вчинків від дрібних людей".

Честь маю.

Ігор Смешко, лідер Політична партія "Сила і Честь"

Вчора у ЗМІ з'явилася інформація про звинувачення одного з віце-прем'єрів у розкраданні державних коштів. Журналісти окремих видань згадують моє прізвище, тому вимушений реагувати.

Це не що інше, на мою думку, як політичне замовлення, до якого залучені ще призначені колишнім президентом Петром Порошенком кадри Служби Безпеки України. Бо жодних проваджень щодо мене не проводилося!!!

Метою, швидше за все, є намір прибрати мене з передвиборчого поля, враховуючи мої високі шанси пройти до нового парламенту. Це не подобається моїм опонентам зі старої команди БПП.

Замовність цієї провокації доводить і те, що в соціальних мережах новини про дещо дивну ситуацію поширюються через пабліки під грифом «Реклама», а на підігріві працює ціла армія ботів.

Я ніколи не переходжу межу людяності, бо знаю, що заподіяне зло завжди повертається бумерангом. Я веду відкриту і прозору передвиборчу кампанію та розраховував на толерантність моїх політичних опонентів.

Рівнятися розумом не захотіли. Вдалися до найпростішого, але найаморальнішого методу – чорного піару та залякування членів моєї родини.

З огляду на це, звертаюся до керівництва СБУ з проханням провести службове розслідування щодо цієї ситуації та зробити необхідні кадрові висновки.

А своїм політичним опонентам з округу шлю великий привіт: не дочекаєтеся!!! Я сильний духом та морально стійкий. Я натхненний надзвичайно великою і теплою підтримкою виборців 11 округу. Тому перемога буде за мною!

К чему вся эта игра на публику, когда президентЗеленский распекает перед камерами местных депутатов (которые, кстати, не являются его подчиненными)?

Рейтинг партии «Слуга народа» проседает. Поэтому бенефициары проекта «Зеленский» стремятся обналичить то, что осталось от 73%, которые были на президентских выборах.

На выборах главы государства штаб Зеленского строил кампанию на «недомолвках, шутках, прибаутках» — чтобы избиратель сам домысливал то, что хочет услышать.

Классика - это история с тарифами, когда уже после выборов Герус сказал, что "президент пошутил".

А насчет мирного урегулирования на Донбассе тоже пошутил? Если Зеленский пошутил по поводу тарифов, в контексте предвыборной кампании обычный избиратель может воспринимать такую «шутку» как позицию, при этом кандидат впоследствии может сказать, что он пошутил и не выполнять своих обещаний.

Но для президента манера ничего конкретного не говорить и не делать себя не оправдывает. Поэтому был выбран вариант "Лукашенко на сцене сельского дома культуры". На самом деле, это классика из истории России: хороший царь, плохие бояре

Читать далее:

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.