Пятница, 19 июля 2019 16:55

Дорогі друзі, читачі, всі, хто вірить та підтримує мене!

Напередодні дня тиші закликаю вас проголосувати 21 липня за Політична партія "Сила і Честь" Політична партія "Сила і Честь" ✌️ №2 у виборчому бюлетені за партійними списками.

Також прошу підтримати представників Політична партія "Сила і Честь" по одномандатних виборчих округах у другому виборчому бюлетені. Особисто я знаю всіх кандидатів-мажоритарників від партії СІЧ по Києву: округ 215 Бєлякова Оксана, округ 217 Віталій Дерпак Дерпак Віталій, округ 218 Олександр Гончаренко Гончаренко Олександр, округ 219 Ольга Вячеславівна Коваленко-Петрович Коваленко-Петрович Ольга, округ 221 Лахненко Євгеній Миколайович - округ 221 Лахненко Євгеній, округ 222 Клеменов Аким. Зустрічався майже зо всіма нашими кандидатами у Рівно, Львові та Чернігові, у Одеській, Запорізькій та Донецькій областях. Це насправді достойні люди!

Вибір Політична партія "Сила і Честь" та лідера партії Игорь Смешко(Ігор Смешко) - це ваш вибір процвітаючої та могутньо-незалежної України! ??

Ігор Смешко. Мій голос за майбутнє моєї держави! Смешко Ігор Київська міська партійна організація політичної партії "Сила і Честь" КИЇВ - ЗА ІГОРЯ СМЕШКА, МАЙБУТНЬОГО ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ! "Сила і Честь " Група підтримки партії Ігоря Смешка "Сила і Честь"

На изображении может находиться: Михаил Поживанов, стоит и костюм

Мене постійно запитують, де я беру натхнення та сили для того, щоб витримати передвиборчу гонку. Моя відповідь дуже проста - це моя сім'я! 
Вони мене надихають. Вони є моїми помічниками та радниками. Адже в першу чергу, усі ми, маємо збудувати сильну, у всіх планах країну, не заради нас, а заради дітей та онуків! 
У цьому вся історія жертовності Великого Українського народу! 
Ми живемо не заради себе, а заради майбутнього наших дітей! Саме тому так важливо зробити правильний вибір 21 липня! 
Я запрошую всіх Вас прийти та зробити вибір, який зможе змінити нашу країну! Вибір, який може покінчити з війною на сході країни, який повпливає на повернення наших хлопців з полону, вибір, завдяки якому над півостровом Крим, знову буде майоріти жовто-блакитний стяг. І цей вибір за кожним з нас! 
Цей вибір - за великою Українською сім’єю!

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и текст

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.