Воскресенье, 04 августа 2019 19:13

Протестувальники у Гонконзі поглумилися над китайським прапором

Активісти зняли китайський прапор з флагштока і кинули його в гавань Вікторія — Протестувальники у Гонконзі поглумилися над китайським прапором
Активісти зняли китайський прапор з флагштока і кинули його в гавань Вікторія


Колишній лідер Гонконгу Лян Чженьін запропонував мільйон гонконгських доларів (127 720 доларів США) за інформацію про того, хто поглумився над китайським прапором


У Гонконзі під час демонстрації протестувальники викинули в воду китайський прапор. Про це повідомляє AP.


Зазначається, що активісти зняли китайський прапор з флагштока і кинули його в гавань Вікторія.


«Колишній лідер Гонконгу Лян Чженьін запропонував мільйон гонконгських доларів (127 720 доларів США) за інформацію про того, хто поглумився над китайським прапором. Ця дія викличе величезне обурення з боку всієї нації», — сказав Лян Чженьін.


Відзначимо, що протестувальники заблокували кілька доріг, згодом силовики застосували сльозогінний газ.


Як повідомлялося раніше, демонстранти звинувачують уряд Китаю і голову Гонконгу Керрі Лам в тому, що вони руйнують громадянські свободи і політичну автономію, обіцяні під час повернення колишньої британської колонії Китаю в 1997 році.


Нагадаймо, протести розгорілися кілька тижнів тому. Приводом став ініційований місцевою владою законопроект, що ставив за мету налагодити механізм видачі з Гонконгу на материковий Китай для судового переслідування осіб, підозрюваних в порушенні законів КНР або таких, які знаходяться в розшуку. Законопроект був знятий з розгляду, але протести тривають.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/protestuvalniki-u-gonkonzi-poglumilisya-nad-kitayskim-praporom-615391.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.