Воскресенье, 18 августа 2019 00:32

Тренер «Десни» Олександр Рябоконь: Для перемоги нам не вистачило фарту

Тренер «Десни» Олександр Рябоконь: Для перемоги нам не вистачило фарту

Чернігівська «Десна» перервала свою безнічийну серію, яка тривала з 23 квітня поточного року, й поділила очки у домашньому матчі з ковалівським «Колосом» (0:0).

На післяматчевій прес-конференції головний тренер чернігівської команди Олександр Рябоконь оцінив гру й її підсумки, а також розповів про те, коли Дегтярьов востаннє ходив у церкву.

– Від самої гри враження позитивні, від результату – негативні. Були зобов’язані реалізувати хоча б один момент: було б набагато веселіше й нам, й уболівальникам. А так… особливих претензій до команди, окрім реалізації моментів, не може бути. Грали старанно. На жаль, трохи не вистачило фарту та майстерності.

– У другому матчі поспіль Дегтярьов не реалізував, здавалося, стовідсотковий момент. Чи не хочете зводити його до церкви?.. Й друге питання: всього три нападника у команді, але при цьому Хльобас не потрапляє у заявку на матч. У нього травма?

– Хльобас перехворів, він пропустив тиждень й тільки вчора вийшов на перше тренування. В цьому причина його не потрапляння у заявку. А щодо Дегтярьова, то сьогодні він був у церкві. Але щось не спрацювало… Хоча у церкву не для цього ходять.

– У друкованих ЗМІ Чернігівської області репортаж про матч вийде напередодні Дня Незалежності. Щоб ви побажали українцям до цього свята?

– Ще зарано. Зробимо привітання, але ближче… (24 серпня «Десна» у гостях грає з «Олександрією», – прим.) Щоб настрій був відповідний. А то сумне вийде привітання.

– Як вам в цій грі «Колос»?

– Це серйозна команда, наш принциповий суперник ще по Перший лізі. В нас завжди були цікаві матчі. Вони вигравали, ми вигравали. У нічию ще не грали… Серйозна команда, серйозний тренер, підбір гравців… Вони теж мали моменти й могли нам забити.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/5664725/trener-desni-oleksandr-ryabokonj-dlya-peremogi-nam-ne-vistachilo-fartu/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.