Вторник, 10 сентября 2019 07:57

Завтра, завтра – не сьогодні: розгляд справи проти Ігоря Лікарчука вкотре відтерміновано

Вирок Феміди знову відтерміновано. Чому до гучної справи ексочільника Центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, обвинувальний акт у якій було передано до Солом’янського суду ще три роки тому, у правосуддя не доходять руки? Дізнавався Артем Поліковський.

«Це одна з найкорупційніших справ, яка розглядається судом, сотні фактично фігурантів. З 2016 року справа була передана до суду, і ми досі не почали її судовий розгляд», – коментує прокурор Генеральної прокуратури Олександр Новіков.

Дійсно, у цьому резонансному процесі фігурують дві тисячі «золотих» абітурієнтів зі штучно завищеними результатами ЗНО та мільйонні хабарі. Але розгляд справи вкотре відкладено на невизначений термін.

Це одна з найкорупційніших справ — прокурор

Щоразу – дивні причини відтермінування. Справу знімали з розгляду і через неявку сторін, і через те, що нібито здійснюється розгляд підвладної справи.

Цього разу суд вирішив не розглядати справу, оскільки адвокати двох підозрюваних так і не з’явилися на слухання.

«На сьогодні, на переконання колегії суддів, цей склад суду не може ухвалювати жодних рішень у вказаному кримінальному провадженні. Тобто проводити судовий розгляд або відкладати його, або розв’язувати будь-які інші питання», – заявила голова колегії суддів Світлана Горбатовська.

Читати також:
Фальшиве ЗНО: хто і як підробляв результати “незалежного” оцінювання
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/zavtra-zavtra-ne-sogodni-rozglyad-spravi-proti-igorya-likarchuka-vkotre-vidterminovano/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.