Суббота, 10 Февраль 2018 20:45

Замминистра юстиции Украины Бернацкая снялась для календаря

Загрузка...

Первый заместитель министра юстиции Наталья Бернацкая приняла участие в монументальном фотопроекте - календаре на 2018 "Величественная эпоха украинской женщины".

Об этом она написала на своей странице в социальной сети Facebook.

По ее словам, в проекте в образах княгинь Киевской Руси выступили современные украинские женщины.    

 

3 комментарии

  • Комментировать hjukl; | Суббота, 10 Февраль 2018 21:00

    Зараз звертаюсь до матерів! Потрібна Ваша думка і допомога щоб достукатись до цієї матері.Бо жити за рахунок хворого сина низько. Потребує ще однієї операції,так важко,бо в голові ,але є шанс піднятись і не бути овочем. Ваші коменти донесу цій жінці. Мені зараз потрібна найбільша від Вас допомога . Бо її дії невкладаються ні в одній голові ні лікарів ні медперсоналу ні волонтерів.Ні воїнів що поряд. Стіна і пошук виправдання собі! Були професори,лікарі з Ізраїлю,інституту нейрохірургії Києва.Одноголосно оперувати і дати шанс на життя.Не для того вижив ТАМ щоб зараз вмирати овочем! Часу через неї втрачено відмовами і виправданням. ЯКБИ В ВАШОЇ ДИТИНИ БУВ ШАНС НЕ БУТИ ПРИКУТИМ ДО ЛІЖКА ,РЕАГУВАТИ ХОЧ ТРІШКИ ХОЧ ЩОСЬ РОЗУМІТИ, ПОВЕРНУТИСЬ ДО ЖИТТЯ,ДО ЯКИХОСЬ ЕЛЕМЕНТАРНИХ РЕЧЕЙ,ПІДНЯТИСЬ ХОЧА Б НА КАЛЯСКУ З УСІМА РИЗИКАМИ ОПЕРАЦІЇ. ВИ Б ДАЛИ ТАКИЙ ШАНС? Вибачте що вимушена це все описувати. Єдина надія,ЩОСЬ ЗМІНИТИ ЦЕ ПОЧУТИ ДУМКУ МАТЕРІВ. ТАК З БОЄМ ДОСТУКУЮСЬ В ДЕ ЧОМУ. ЗАРАЗ ЖІНКУ БІЛЬШЕ ХВИЛЮЄ МАТЕРІАЛЬНА ЧАСТИНА!

  • Комментировать fgtyhj | Суббота, 10 Февраль 2018 21:00

    Як назвати тих "єврооптимістів" та євробюрократів, які на словах за євроінтеграцію України, а справами штовхають нас на узбіччя? Переконуючи, що преференції для української промисловості це зло, а "вільна торгівля" сировиною - благо... Що багатомільйонна еміграція талантів і робочих рук з України це не катастрофа, а омріяна "свобода".... Що корупцію можна подолати через антикорупційний суд, а не через викоренненя масової бідності та беззаконня.... Що євроінтеграція це сліпе "виконання зобов'язань перед ЄС", а не наближення добробуту українців до європейського.... Що за кредити, які називають "макрофінансовою допомогою", можна здати будь-які національні інтереси.... Що не бути васалом Брюсселя значить бути васалом Москви.... Що Європа, а не Україна "донор".... Що продовження "співпраці з МВФ", а не радикальна зміна економічної моделі здатна витягнути Україну та українців з прірви..... На жаль, багато хто ззовені вважає, що ослабленій російською агресією Україні можна вказувати, що робити з мовою, землею, лісом-кругляком, медициною, промисловістю та ідеологією. Партнерство - це спільний розвиток, посилення один одного, Win-Win! Варто відкрито нагадати про це Послу ЄС Хюгу Мінгареллі та деяким космополітам в Україні, які виступають проти нашого з Олег Ляшко законопроекту "Купуй українське, плати українцям!". Євроінтеграція - те, що несе добробут та перспективу, а не бідність та зневіру українцям!

  • Комментировать frtyuj | Суббота, 10 Февраль 2018 20:58

    Напишу за Київ. Реально заколібав цей столичний снобізм, цей гонор і пихатість столиці. В яких би колах я не був, будь-то юридичні чи культурні чи громадські, дуже частенько зустрічаються ситуації, коли столичні ніяк не сприймають "оце село". яке по любому має бути тупим і нічого не розуміє ні в якому питанні. Причому це верзуть піські і задроти, які в цьому житті реально нічого не добились би без своїх впливових батьків та і вікна можливостей, яке було в столиці. Але мушу сказати, що той, хто вичвся в сільській школі, де одна вчителька викладає10 предметів, важить для країни більше в сто крат.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.