Пятница, 20 сентября 2019 16:06

Канал «Україна» запрошує стати свідком «Невипадкових зустрічей»


У суботу, 21 вересня, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра чотирьохсерійної мелодрами «Невипадкові зустрічі» виробництва FILM.UA.

Об этом сообщает http://tr-experts.com

Головна героїня – 30-річна художниця Даша. Після невдалого роману у неї пропало натхнення і тепер вона працює дизайнером у рекламному агентстві. А ще Даша не може пройти повз будь-яку несправедливість або людину, якій потрібна допомога. Випадкове знайомство з музикантом Олегом дає дівчині надію на своє щастя. Але незабаром з’ясовується, що Олег їй брехав – він одружений. Даша рве з ним і в черговий раз переконується у тому, що вона невдаха. Але зустріч із Анастасією, дружиною Олега, назавжди змінює її життя.

Відома акторка Катерина Варченко, яка зіграла головну жіночу роль, розповіла про свою героїню:

«Моя Даша дуже світла дівчина, яка перебуває в пошуках і себе, і кохання. Вона буде помилятися, переживати непрості моменти, але все це невипадково! Даша – дуже талановита художниця, тому у мене на майданчику був консультант – художник Петро, саме його картини в фільмі виставлялися, як роботи моєї героїні. А взагалі, живопис дуже захоплює! Я собі навіть взяла на замітку: розмішування фарб якось заспокоює і утихомирює», – поділилася акторка.

У серіалі також зіграли Прохор Дубравін, Олена Яблучна, Роман Мацюга, Олексій Тритенко, Єлизавета Майська, Єфросинія Мельник, Олексій Нагрудний.

Режисер – Володимир Мельниченко. Автор сценарію – Наталія Афіногенова. Оператор-постановник – Андрій Самарець. Продюсери – Віктор Мирський, Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Ірина Черняк, Олена Малкова. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалася компанія FILM.UA. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

Дивіться прем’єру чотирьохсерійної мелодрами «Невипадкові зустрічі» у суботу, 21 вересня, о 17:00 на каналі «Україна».


Джерело статті: “https://tvgid.ua/fotor/20092019/119143/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.